Baron ściął dredy dla Julii Wieniawy?! Nowa fryzura zaskoczyła fanów!

Julia Wieniawa Baron

Baron postanowił ściąć dredy dla Julii Wieniawy? Gitarzysta Aftomental zadebiutował z nową fryzurą na Instagramie. Do tej pory nosił bardzo długie dredy z blond końcami. Teraz są dużo krótsze i mają białe pasemka. Zrobił to z miłości?

O związku Julii WieniawyBarona mówi się od tygodni. Młoda aktorka jeszcze jesienią spotykała się z Antkiem Królikowskim, ale ich związek rozpadł się po dwóch latach. Mimo zapewnień, że pozostają przyjaciółmi, seria nieprzyjemnych wpisów w social mediach zdradza, że ich relacja nie skończyła się pokojowo. Podczas gdy jej eks umawia się z nikomu nieznaną aspirującą modelką, Wieniawa błyszczy u boku starszego o 15 lat Aleksandra. Jego pozycja na rynku i rozpoznawalność sprawiają, że zakochani mają szansę stać się kolejną polską power couple w bardzo krótkim czasie.

Fani są zachwyceni ich relacją, w komentarzach komplementując Julię i pisząc, że miłość kompletnie ją odmieniła. Jest promienna i piękniejsza niż kiedykolwiek, ale nie tylko ona uległa mocy nowego zauroczenia! Okazuje się, że Baron również nie uciekł przed zmianami, które niesie za sobą nowy związek. Gitarzysta, który na polskich salonach słynie z długich dredów, zaskoczył wielbicieli swoją metamorfozą gdy… ściął niemal połowę z nich! Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym muzyk chwali się nową fryzurą. Nie tylko skrócił dredy, ale również pofarbował ich końcówki na biało i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Trudno powiedzieć, czy zrobił to dla Julii, ale aktorka bez wątpienia jest zachwycona. Pod zdjęciem napisała:

Yaaaassss babeeee – dodając rząd emotikonek

Podoba wam się nowa fryzura Barona?

Zobacz: Julia Wieniawa pokazała romantyczne zdjęcie pocałunku z wakacji! Ale zaraz… To nie jest Baron!

Zobacz: Julia Wieniawa i Baron całują się w nocnej knajpie! Ten widok rozpali wszystkich fanów ich ognistego romansu!

Zobacz: Julia Wieniawa przesadziła z wzorami. Ta stylizacja nie należy do najbardziej udanych


Baron skrócił dredy

Baron skrócił dredy

Baron ściął dredy

Baron ściął dredy

Baron ściął dredy

Baron ściął dredy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×