Szukaj

Baron pochwalił się pierwszym razem! Wszystko na oczach Julii Wieniawy! Jak zareagowała?

Miłość Julii Wieniawy i Barona kwitnie! Zakochani wybrali się do Paryża, a tam... doszło do niespodziewanego wyznania! Alek zrobił wyjątkowe zdjęcie i wprost napisał o pierwszym razie! Post szybko skomentowała ukochana!
Julia Wieniawa, Baron

Julia Wieniawa, Baron

Julia Wieniawa i Baron to obecnie najgorętsza para polskiego show-biznesu. Odkąd tylko się wydało, że spotykają się, paparazzi nieprzerwanie śledzą ich życie. Teraz jest im troszkę trudniej, ponieważ zakochani wylecieli do Paryża.

Pisaliśmy wcześniej o Fashion Weeku jaki trwa właśnie w stolicy Francji. To jednak nie pokazy mody skłoniły aktorkę do zwiedzania pięknego miasta. Gwiazda postanowiła po prostu odpocząć od codziennych obowiązków. Namówiła na wyjazd chłopaka Alka i teraz raczą nas pięknymi zdjęciami na Instagramie. Choć wszyscy czekamy zapewne na ich wspólne, post dodany przez mężczyznę zwrócił naszą szczególną uwagę. Okazuje się, że 35-latek nigdy wcześniej w Paryżu nie był:

Po raz pierwszy w Paryżu – podpisał zdjęcie.

Zdjęcie natychmiast skomentowała Julka, a z oznaczenia muzyka wynika, że to ona jest jego autorką. Sama na widok ukochanego na tle Wieży Eiffla zareagowała serią wirtualnych serduszek, które pozostawiła w komentarzu.

To wspaniały czas dla zakochanych. Niech czerpią ile mogą, bo w sierpniu ruszają nagrania do programu The Voice Kids, więc Baron nie będzie mógł ruszać się z Warszawy. Także Wieniawa będzie zajęta. Znów rozpocznie się sezon polskich eventów, do tego dojdzie praca na planie zdjęciowym serialu, w którym Julia gra główną rolę i znalezienie wspólnego wolnego terminu będzie nie lada wyzwaniem!

Zobacz: Wakacje Julii Wieniawy pod znakiem wielkiego dramatu! Nikt nie chciałby być na jej miejscu!

Zobacz: Baron ma swojego klona! Brat ukochanego Julii Wieniawy to jego wierna kopia! Ale podobni!

Zobacz: Julia Wieniawa przerabia zdjęcia w Photoshopie? Lepszego dowodu nie mogła pokazać w sieci!


Alek Baron pierwszy raz w Paryżu

Alek Baron pierwszy raz w Paryżu

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

×