Julia Wieniawa wydzwania do Barona i wyjawia mu sekrety ze swojego życia. Właśnie zdradził nam jeden z nich [WIDEO]

Baron, Julia Wieniawa

Baron, Julia Wieniawa

Jaki kontakt po zerwaniu mają Julia Wieniawa i Baron? Muzyk opowiedział naszej reporterce o swojej relacji z byłą partnerką. Przy okazji ujawnił kilka ciekawostek. O tym na pewno nie wiedzieliście.

Rozstanie Julii Wieniawy i Barona było jednym z najbardziej komentowanych tematów minionego lata. Para rozstała się po kilku miesiącach bycia razem. Choć wielu wróżyło im miłość aż po grób, ich uczucie rozpadło się jak domek z kart.

Obecnie Julia i Baron skupiają się przede wszystkim na pracy. Wieniawa spełnia się jako aktorka na planie największych serialowych hitów, zaś jej eks-partner koncertuje i jest jurorem w programie The Voice of Poland, który zbliża się ku końcowi.

Zobacz: Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest córeczką mamusi. A jakie są jej relacje z ojcem? „Jest z innego środowiska” [WIDEO]

Baron o relacji z Julią Wieniawą po rozstaniu

Baron pojawił się na premierze filmu Proceder. W rozmowie z naszą reporterką przyznał, że jego relacje z Julią po rozstaniu są bardzo dobre. Jak udało się byłym kochankom zachować przyjazny kontakt?

Jak się chce to jest bardzo łatwe. Trzeba się traktować po ludzku, wtedy wszystko jest łatwe – wyznał Baron dla Jastrząb Post.

Muzyk odniósł się także do komentarza, jaki zamieściła Julia pod zdjęciem jego szeroko komentowanej stylizacji z różowym kapeluszem w roli głównej, w której pojawił się w ostatnim wydaniu The Voice of Poland. Okazuje się, że charakterystyczne nakrycie głowy (albo wspomniana przez Julkę kamizelka) było prezentem od Wieniawy dla Barona:

Bardzo to miłe, jak nawiązuje do rzeczy, które od niej dostałem, to jest śmieszne. Mamy do siebie dużo serdeczności.

Zobacz: Ogromny upał to pikuś przy tym, co pokazała Julia Wieniawa! Jej sesja w bikini rozgrzewa do czerwoności! Co za fotka

Baron i Tomson w The Voice on Poland

Baron i Tomson w The Voice of Poland

Jak się okazuje, Julia i Baron mają kontakt nie tylko na Instagramie:

Nawet wczoraj gadaliśmy. Julka wybrała się właśnie na wakacje. Oby doleciała i wróciła szczęśliwie.

Z naszych ustaleń wynika, że Wieniawa najbliższe 3 tygodnie spędzi na Bali. Do Polski wróci na Boże Narodzenie. Kto wie, może w tym czasie narodzi się kolejne uczcie między nią a nowym przystojniakiem? Zwłaszcza, że paparazzi niedawno przyłapali ją na randce z kolejnym amantem.

Zobacz: Julia Wieniawa puszcza „modnego” dymka na randce z długowłosym przystojniakiem. Piękna ona, piękny on…


Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Julia Wieniawa, Baron z telefonami komórkowymi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×