Szukaj

Pierwszy wpis Barona po rozstaniu, w którym pada imię Blanki Lipińskiej. Krótko i na temat

Baron na Instagramie udostępnił wpis, w którym pierwszy raz od rozstania wspomniał imię Blanki Lipińskiej. Co napisał? 

Blanka Lipińska i Baron spotykali się przez osiem miesięcy. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu, o czym autorka książki 365 dni poinformowała w oficjalnym oświadczeniu. Gwiazda w tamtym momencie przebywała w Egipcie, gdzie regenerowała siły w otoczeniu przyjaciół.

Chociaż para zakończyła swój związek,  pisarka nadal wierzy w miłość. Wzorem do naśladowania są dla niej rodzice, którzy stanowią dla niej przykład idealnego związku:

Popatrz na moich rodziców — są razem 40 lat! Przetrwali w życiu różne burze i są dla mnie najlepszym przykładem, że prawdziwa miłość istnieje. Bez niej życie nie ma żadnego sensu. Więc z optymizmem, ale bez naiwności, patrzę w przyszłość, bo wszystko jeszcze przede mną — komentowała w Party.

Baron odpowiada na słowa Ewy Minge. Co napisał?

Od rozstania Blanki i Barona minęło kilka tygodni. Dawni partnerzy skupili się na służbowych zobowiązaniach, o których co jakiś czas informują w social mediach. Okazuje się jednak, że nadal łączą ich koleżeńskie relacje. Dowodem mogą być ich ostatnie wypowiedzi na swój temat.

W momencie, w którym Ewa Minge zarzuciła muzykowi, że dobiera partnerki pod kątem marketingowym, Lipińska nie zamierzała się temu biernie przyglądać. Na Instastory dodała post, w którym podkreśla, że nie pozwoli obrażać rodziny i przyjaciół. Gdy i to nie pomogło, dodała kolejne posty:

Wypowiadając się publicznie w tak krzywdzącym tonie o Aleksandrze, powinna Pani serdecznie przeprosić jego. Czytając Pani wcześniejsze podłe i zgorzkniałe słowa, mogę tylko powiedzieć, że większej głupoty i echa gawiedzi nie widziałam dawno… I kogo, jak kogo, ale Pani o to nie podejrzewałam.

Lipińska podkreślała też, że z byłym partnerem wciąż są dla siebie wsparciem:

Tak, mamy ze sobą doskonały kontakt. Tak, rozmawiamy i szanujemy się, a nawet WIDUJEMY. Teraz niech wszystkie portale zrobią z tego tanią sensację i temat wyczerpany! NARESZCIE! Wiem, że prawda nie jest tak atrakcyjna jak spekulacje, ale jakoś to przeżyjecie. „Niestety” nie ma tu żadnej dramy, wciąż jesteśmy dla siebie wsparciem i mądrością. Robienie ze mnie ofiary wykorzystanej przez „bawidamka”. Ludzie serio? Przecież to ja go sobie wymyśliłam i uwiodłam, a nie on mnie.

Do słów pisarki odniósł się Baron. Na Instastory udostępnił jej wypowiedź, pierwszy raz od rozstania wspomniał publicznie jej imię:

Blanka wypowiedziała się za nas oboje. Dziękuję. Wysyłam wam światło.

Jesteście zaskoczeni takim obrotem spraw?


Baron komentuje słowa Ewy Minge

Baron komentuje słowa Ewy Minge

Ewa Minge - na premierze Doliny Bogów

Ewa Minge - na premierze Doliny Bogów

Ewa Minge i z ojcem w Dzień Dobry TVN

Ewa Minge i z ojcem w Dzień Dobry TVN

Dodaj komentarz

 • Gość pisze:

  Dziękuję,wysyłam wam chińską latarkę ;))

 • Gość pisze:

  Haha ale durnoty ..co kogo obchodzi ta grafomanka

 • ewa pisze:

  Pani Minge miala racje jak wszystko sie pokazuje to ludzie komentuja po co takie intymne zdjecia z sypialni zenada

 • Gość pisze:

  Oni się jeszcze zejdą

 • marketing pisze:

  to była ustawka na promowanie swoich nazwisk. Ani tam miłości nie było ani pasji- open you’r eyes… może temu, że baronik odkrył, że blablablania jest transem.
  baronik, żeby sobie mostów nie palić to nawet gęby nie otworzył- dla mnie tym samym to potwierdził.
  Blablablania ps. \'wielkie jaja\' wpiepsza kurkumę, od której ma energię i świetny humor? blania- to koks się nazywa a nie kurkumina 🙂

 • Gość pisze:

  LITOSCI! co nas obchodzi Blanka ???Ewa? i ich OSOBISTE SPRAWY I WYPOWIEDZI???? juz nie macie o czym pisać?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×