Szukaj

Zakochany po uszy Baron pokazał romantyczne foto z Włoch! Wreszcie przyznał się do związku z Julią Wieniawą?

Julia Wieniawa i Baron związek

Julia Wieniawa i Baron związek

Wpis zakochanego Barona

Baron pochwalił się romantycznym zdjęciem z Włoch. Tym razem muzyk przyznał się fanom, że jest zakochany i widzi świat na różowo. Takiego rozmarzonego Barona dawno nie widzieliśmy.

W ostatnim czasie wokół Barona zrobiło się bardzo gorąco. Media plotkarskie rozpisują się na temat jego nowego romansu z młodą aktorką Julią Wieniawą. Para celowo podsyca szum medialny wokół swojego związku, bowiem na ich profilach regularnie pojawiają się sugestywne fotki. Gwiazda rodzinki.pl oraz juror The Voice of Poland niedawno byli na wspólnych egzotycznych wakacjach na Wyspach Zielonego Przylądka, po swoim powrocie para udała się na randkę do kina.

Ostatnim hitem z życia Wieniawy i Barona są doniesienia sugerujące, że była dziewczyna Antka Królikowskiego wprowadziła się do mieszkania swojego nowego partnera. Paparazzi przyłapali ją bowiem z walizką pod blokiem gitarzysty. Zatem wszystko wskazuje na to, że Julka całkowicie straciła głowę dla starszego od siebie partnera, nie ma już mowy o powrocie do Antka. Podobne motyle w brzuchu poczuł kochliwy Baron, który ma na swoim koncie sporo romansów z pięknymi celebrytkami. Jednak dawno nie czuł się tak błogo jak przy 20-letniej gwieździe.

Romantyczny Baron pochwalił się swoim stanem emocji za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na Instagramie muzyka pojawiła się śliczna fotka rozmarzonego i wielce zakochanego Barona z Włoch:

Czy powiedzenie „widzieć świat przez różowe okulary” mnie też dotyczy? Bo tak się czuję – napisał.

Baron tradycyjnie ma na głowie kaptur, na świat zerka przez modne okulary, które mimo że są niebieskie zmieniają jego życie na różowo. Pod zdjęciem romantycznego chłopaka Wieniawy pojawiło się kilka wpisów od internautów:

  • Ja tu widzę niebieskie
  • Zamknij oczy, będzie Ci wszystko jedno
  • Ale czad, oksy niby mają niebieskie szkiełka, a „paczysię” na różowo?
  • Zakochany to tak jest
  • A ja się zastanawiam czy odbicie w okularach jest prawdziwe
  • Może to przez… Miłość

Zobaczcie jak wygląda zakochany Baron.

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona? Paparazzi przyłapali ją z walizką przed jego domem!

WOW! Julia Wieniawa kwitnie dzięki nowej miłości. Zmieniła fryzurę i wygląda bosko!

Plejada gwiazd na Sephora Trend Report 2019: Julia Wieniawa, Edyta Herbuś, Anna Jagodzińska, Anna Dereszowska, Omenaa Mensah


Zakochany Baron pozuje we Włoszech

Zakochany Baron pozuje we Włoszech

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona?

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona?

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona?

Julia Wieniawa wprowadza się do Barona?

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×