Kubicka i Baron po raz pierwszy razem na salonach. Nie brakowało czułych gestów i głębokich spojrzeń w oczy

Sandra Kubicka i Baron

Sandra Kubicka i Baron debiutują na salonach. Po raz pierwszy razem pozowali na ściance na 10. urodzinach Domu handlowego Vitkac. Jak wyglądali?

Jakiś czas temu media obiegły plotki, że Sandra Kubicka znalazła nową miłość. Na początku była bardzo tajemnicza, ale szybko wydało się, że jej serce skradł nie kto inny, jak Aleksander Baron z Afromental, szerokiej publiczności znany z jurorowania w The Voice. Kiedy już prawda wyszła na jaw, para przestała się ukrywać, a w social mediach nie brakuje gorących ujęć.

Baron zdradził co nieco o nowej miłości reporterce Jastrząb Post. Wychwalał Sandrę pod niebiosa, czego nie zdarzyło mu się robić podczas poprzednich związków. Uchylił także rąbka tajemnicy, jeśli chodzi o ich współprace na niwie zawodowej.

Pomoc Sandry jest tutaj nieoceniona. To jest bardzo zorganizowana kobieta, która wspiera mnie na wielu polach, zresztą tak jak ja ją. Kolekcja YouRock niewątpliwie jest też realizowana dzięki jej wielkiej pomocy. Dużo mamy obowiązków, Sandra jest zaangażowana w różne projekty. Sandra produkuje też swoje zdrowe jedzenie. Nie polega tylko na tym, że jest buzią, albo osobą, która to promuje. W mediach jest absolutnie sercem, mózgiem i kapitanem tej całej ekipy, która to produkuje.

Sandra i Baron mają wypełnione grafiki, ale starają się spędzać wspólnie jak najwięcej czasu:

 Ja też mam swoje rzeczy. Mam „The Voice”, „The Voice Kids”, który kończymy równolegle, który w emisji będzie na początku wiosny. Kolejna płyta Afromental. Dużo rzeczy się dzieje i w jej życiu, i w moim. Ale na szczęście znajdujemy czas żeby spędzić go troszkę razem.

Właśnie zadebiutowali razem na imprezie. Jak wyglądali?

Baron i Sandra Kubicka na 10. urodzinach Vitkaca. Jak wyglądali?

W czwartek w Warszawie odbyła się impreza, na której pojawiła się cała masa gwiazd. Zadebiutowali na ściance także Sandra Kubicka i Baron. Pięknie wystylizowani, kradli spojrzenia obecnych. Modelka zachwycała w białej sukience z odważnymi rozcięciami i w wysokich do połowy uda butach. Włosy gładko zaczesała i postawiła na mocny makijaż i wyrazistą biżuterię. Muzyk postawił na ciekawą koszulę z ażurami spiętą pod szyją różą i zamszową marynarkę. Z butonierki zawadiacko wystawało mu pióro.

Chętnie pozowali fotoreporterom. Nie szczędzili też sobie czułości i głębokich spojrzeń w oczy. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Sandra Kubicka i Baron - 10. urodziny Vitkaca

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×