Szukaj

Zapracowany Baron zaniedbuje Julię Wieniawę! Nie tak miały wyglądać ich wspólne wakacje!

Baron i Wieniawa to w ostatnich tygodniach najgorętsze nazwiska show-biznesu. Niestety muzyk Afromental nie ma czasu na odpoczynek ze swoją ukochaną! 20-letnia aktorka strzeli focha?
Julia Wieniawa i Baron

Julia Wieniawa i Baron

Aleksander Milwiw-Baron i Julia Wieniawa prędko nie wybiorą się na upragniony urlop. Muzyk zespołu Afromental jest totalnie pochłonięty pracą. Grafik koncertowy grupy pęka w szwach, a dodatkowo muzycy pracują nad nowym albumem, który już niedługo ma trafić w ręce fanów! Wakacje z ukochaną muszą zatem zejść na drugi plan.

Wydajemy nową, piątą płytę z Afromental. Krążek jest już niemal gotowy, kończymy tylko szlify estetyczne. Mamy się bardzo dobrze, cały czas gramy, jesteśmy w trakcie trasy koncertowej, więc tak naprawdę w każdy piątek, sobotę i niedzielę jesteśmy w busie i objeżdżamy całą Polskę z koncertami z Afromental, więc wakacje mam bardzo pracowite, jak zwykle zresztą – wyznał agencji Newseria gitarzysta Afromental.

Baron podkreśla też, że praca muzyka nie należy do najłatwiejszych, a weekendowe koncertowanie jest wyczerpujące i początek tygodnia upływa mu pod znakiem regeneracji i odpoczynku:

Na pewno zdarzą mi się jakieś takie kilkudniowe wyjazdy po to, żeby po prostu naładować baterie – zdradził Baron.

Muzyk podkreślił, że prawdopodobnie znajdzie czas na chwilę relaksu, ale będzie to raczej spontaniczny wyjazd z kumplami na kilka dni niż pełna romantycznych uniesień podróż z ukochaną! Zapracowanym artystom ciężko jest dopasować swój grafik tak, aby we dwójkę mieli czas wolny. W końcu sezon koncertowy rozhulał się na dobre, a Julia co kilka dni jest zapraszana na imprezy oraz pracuje na planie serialowym, za co dostaje spore wynagrodzenie:

Julia jest bardzo zajęta, kręci seriale, filmy, więc odrobimy to sobie, jak się zrobi troszkę chłodniej, w ciepłych miejscach – skwitował Aleksander Milwiw-Baron.

Pomimo zajętości para pozostaje w stałym kontakcie:

Na szczęście technologia wychodzi nam na przeciw. Mamy różne komunikatory wideo. Więc mimo że daleko, to możemy być ciągle blisko siebie. Ja jestem w trasie od 15 lat, tak jak moi bracia z zespołu Afromental, więc już wykształciliśmy w sobie modele zachowań, żeby tę tęsknotę zniwelować – wyznał Baron w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Julia Wieniawa i Baron zaliczyli już w tym roku wspólną podroż. W marcu zakochani wybrali się na malownicze Wyspy Zielonego Przylądka oraz podziwiali włoskie Alpy!

Czy przy tak intensywnej karierze mają jeszcze czas na romantyczne kolacje i wspólne wieczory przy lampce wina?

Zobacz: Antek Królikowski czy Julia Wieniawa? Znamy obsadę nowego filmu Patryka Vegi. Same mocne nazwiska

Zobacz: Miarka się przebrała! Patricia Kazadi idzie do sądu! Świadkiem w sprawie jest Julia Wieniawa! [WIDEO]

Zobacz: Antek Królikowski zabrał dziewczynę do opery! Ubrała się skromnie, a wywołała poruszenie jak naga Julia Wieniawa!


Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Julia Wieniawa i Baron w Sopocie na Polsat SuperHit Festiwal 2019

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

Baron i Julia Wieniawa na plażowym party

×