Aktorka Barbara S. chciała mieć dzieci. 60-letnia aktorka, która urodziła bliźnięta zaplanowała macierzyństwo!

Aktorka Barbara S. z Klanu zaplanowała bliźnięta

Ciążę 60-letniej aktorki, która urodziła bliźnięta z seriali „Klan” i „Ranczo” komentuje cała Polska. Barbara S. udzieliła wywiadu Gazecie Prawnej. Na jaw wychodzą nowe fakty w tej sprawie. Okazuje się, że aktorka Barbara S. planowała tę ciążę. Nie było to zdarzenie losowe jak insynuowały media – nie może być mowy o przypadku, który wydarzył się  za sprawą terapii hormonalnej, jakiej była poddawana aktorka. Zapłodnienia dokonano metodą in vitro. Aktorka od wielu lat marzyła, by wreszcie zostać matką.

Całe życie chciałam mieć dzieci, chciałam mieć dużą rodzinę. Wielka radość – powiedziała Barbara S. „Dziennikowi. Gazecie Prawnej”.

Kiedy Barbara S. z Klanu dowiedziała się, że jest w ciąży już wiedziała, co jest celem w jej życiu – wychowanie bliźniąt i ich miłość. Jej życie bez dzieci byłoby bez sensu i celu. 

Zobacz: Aktor „Klanu” komentuje ciążę i poród Barbary S. Zna ją jak mało kto

Następnego dnia usiadłam i pomyślałam: co by było, gdybym nie była w ciąży, jak potoczyłoby się moje życie, w jakim kierunku, jakie to by było smutne, bezcelowe życie. Ja już miałam cel. Dzieci! – wyznała Barbara S.

Aktorka wiedziała, że nosi pod sercem bliźnięta. Na początku była przerażona, ale zdaje sobie sprawę, że pojawienie się ich na świecie to dar, który niektórzy określają jako cud.

Wiedziałam, że to bliźnięta, wiedziałam, że duży trud donoszenia i wychowania. Ale wtedy myślałam, że to wielki dar. Teraz już wiem, po miesiącach od urodzenia, że nigdy bym z tego daru nie zrezygnowała – mówi Barbara S.

Ojciec dzieci nie jest znany. W opiece nad dziewczynką i chłopcem pomaga Barbarze S. aktor, Olgierd Łukaszewicz, który nagłośnił całą sprawę.

Zobacz: Kto jest ojcem bliźniąt 60-letniej aktorki?

Aktorka ma około 1000 zł emerytury. Wystosowała pismo do Premier Ewy Kopacz o zwiększenie świadczenia. Do tej pory nie doczekała się żadnej odpowiedzi.

Olgier Łukaszewicz pokazał zdjęcia bliźniąt

Olgier Łukaszewicz pokazał zdjęcia bliźniąt


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×