Barbara Nowacka ujawnia szczegóły swojego romansu z Adrianem Zandbergiem

Barbara Nowacka o romansie z Adrianem Zandbergiem

Barbara Nowacka o romansie z Adrianem Zandbergiem

Barbara Nowacka o romansie z  Adrianem Zandbergiem

O tym, że Barbara Nowacka, przywódczyni Zjednoczonej Lewicy i Adrian Zandberg – lider Partii Razem mieli romans poinformował na sowim Twitterze Przemysław Wipler. Później tłumaczył się, że ta informacja wyszła przypadkiem i wcale nie miał złych zamiarów, ale mleko się rozlało.

Po upublicznieniu tej informacji żadne ze stron nie chciało jej komentować. Milczenie przerwała polityk, która postanowiła opowiedzieć o romansie i przytoczyć kilka historyjek z przeszłości. Zrobiła to na łamach „Dużego Formatu”. Zdradziła, że byli razem trzy lata, ale nigdy nie mieszkali razem. Wyznała, co ją w nim ujęło.

Adrian zaciekawił mnie: intelekt, wiedza, umiejętność jej używania – to mi się w ludziach podoba. Miał 18 lat, był o 4 lata młodszy, taki chłopiec jeszcze. Żywy, wesoły, serdecznie mnie bawił. Nie mieszkaliśmy razem. Często się spóźniał albo kłócił do upadłego, by postawić na swoim, a jak czegoś nie wiedział, to błyskotliwie wymyślał – wspomina

Uwielbiała nawet jego wady…

Był duży, trochę nieporadny, tu coś połamał, tam przewrócił , ale w tym wszystkim to porządny, dobry człowiek – dodaje

Okazuje się, że dawni kochankowie do tej pory maja ze sobą kontakt i darzą ogromna sympatią. Barbara Nowacka załatwiła mu nawet pracę w szkole jej ojca – Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych. Adrian jest tam wykładowcą.

Jest doktorem historii, ale żyje z informatyki. Jest zdolnym programistą. Ściągnęliśmy go tu kilka lat temu, bo jest dobrym wykładowcą, a ciężko też z doktoratem z historii znaleźć pracę – wyjaśnia

Myślicie, ze nadal powinni być razem?

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli razem

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli razem

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli razem

Barbara Nowacka i Adrian Zandberg byli razem

Adrian Zandberg

Adrian Zandberg

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×