Basia Kurdej-Szatan nieźle zaskoczyła. Na jej IG wylądowały zdjęcia z dzieciństwa, a także w majtkach… Ma okazję do świętowania

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest ostatnio pełna niespodzianek. Po aferze ze swoim udziałem wróciła na Instagram z zaskakującym postem. Co opublikowała?

Barbara Kurdej-Szatan nie ma w ostatnich tygodniach dobrej prasy. Wszystko za sprawą kontrowersyjnego wpisu na temat Straży Granicznej. Zaatakowała ona funkcjonariuszy, nazywając ich mordercami, co zostało bardzo krytycznie przyjęte przez opinię publiczną.

KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!!  – napisała.

Rozpętało się istne piekło. Mimo wielokrotnych przeprosin celebrytka bardzo szybko odczuła konsekwencje wpisu. Jacek Kurski, prezes TVP, osobiście poinformował o wyrzuceniu jej z obsady M jak miłość. Mówi się o tym, że także Play zakończy z nią współpracę, a to dopiero czubek góry lodowej.

Sama Basia nieco się wycofała. Oszczędnie publikuje w social mediach, dlatego tym bardziej zaskoczyła w sobotę, kiedy na jej Instagramie pojawił się post. Daleki od tego, co się dzieje wokół Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na Instagram z zaskakującym postem

Basia Kurdej-Szatan ma za sobą kilka rozmów z dziennikarzami. W rozmowie z Magdą Mołek opowiadała o tym, jak dowiedziała się o zwolnieniu z serialu. Zdecydowała się również porozmawiać z Kayah w audycji Tu i teraz wyemitowanej w Meloradiu. Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, miała opowiedzieć m.in. o relacjach z mamą i siostrą.

Mniej delikatnie obszedł się z aktorką Sławomir Jastrzębowski. Rozmowa z redaktorem nie przebiegała w najprzyjemniejszy sposób. A tu nagle w sobote Basia wróciła na Instagram z postem, który jest poza wydarzeniami, które się wokół niej toczą. Ni z tego, ni z owego postanowiła złożyć życzenia imieninowe Barbarom. Pokazała przy tym serię zdjęć – do tych z dzieciństwa, po sesje, na których pozowała, między innymi w majtkach.

Barbórki !!! Wszystkiego NAJ dla wszystkich Basiek 😀
#Baśka #wszystkieBaśkitegoświatałączciesię #Barbórki – napisała.

Najwyraźniej humor jej dopisuje, a pod postem nie brakuje życzeń i dla niej samej. Jeśli spełni się choćby część z nich, to już wkrótce kłopoty Basi będą jedynie historią.


Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Komentarze

 • Józek pisze:

  Baska nie wystawiaj języka bo ci krowa nasika.

 • Romek pisze:

  Już Pani radziłam zniknąć z mediów na pół roku to może Polacy odpuszczą.Nie słuchać głupich rad managera walczącego o ocieplenie wizerunku wstawianiem fotek gaci w cytrynki. Żałosne i nieprofesjonalne. Niech mu Pani powie ze jest i…tą bo tylko napędza złość na panią. Jeszcze ten wystawiony jęzor. Ludzie nie są głupi jak sądzicie i pokażą Ci tyłek w który możesz nas pocałować.

 • GośćPolak pisze:

  ELEGANCJA NA ZEWNATRZ ALE WNĘTRZE DIABŁEM PODSZYTE.

 • Demo_Kryt pisze:

  “KUR*** !!!!!!!!!! KUR*** !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest kur*** „straż graniczna” ????? „Straż” ?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO !!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!! Kur*** !!!!!! Jak tak można !!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę !!!!!!! Mordercy !!!!! Chcecie takiego rządu wciąż ????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać ??????? Kur*** !!!!!!!! – napisała.“

 • Jania pisze:

  Chyba przeginka ! Lans i pokazowa! Boje się już lodówkę otworzyć! Ile można !

 • Janua pisze:

  Chyba przeginka ! Lans i pokazowa! Boje się już lodówkę otworzyć!

 • Gość pisze:

  Bacha w tych majtach to malo ciekawie nawet jak maja wzor optycznie wyszczuplajacy te czesc ciala Ja nie pokazuje ale przyznaje tez mam duze siedzenie ale ja nie jestem celebryta wiec moge Oprocz tego jestes ladna kobieta tylko bluzgasz jak szewc

 • GośćJola pisze:

  Już od małego miała wredna mordę.

 • Gość pisze:

  Ocieplanie wizerunku

 • Gośćoo pisze:

  G to kupi to gówno

  • Gość pisze:

   Myślę że-ona-wychodzi z założenia -niech mówią dobrze albo żle ale niech mówią!-Miernota !!!

 • Gość*****Jeżowską pisze:

  Ja już nie mam złudzeń . Nawet prof Niesiołowski to zauważył i gadał Elizie Michalik w Superstacja że samice cuchną moczem by wabić samców. Obrzydliwość cuchnącą z krocza fekaliami kobieta.

 • Gość pisze:

  List od fanki bo zapomniałem zdrowia i pieniedzy oby wódki nigdy nie brakowało i to juź tyle

  • Gomaria pisze:

   Od wódki powinna stronic,bo to zły doradca.Od innych używek również.aaaaa…Powinna zamilknąć abyśmy mogli o niej zapomnieć.

 • hmmm pisze:

  Akcja promocyjna, żeby książeczka zaczęła się sprzedawać?

  • Piotr Buski pisze:

   Chyba tak.Chociaz pieniędzy od Polaków skasowała juz dosyć.Murem za polskim mundurem !

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×