Basia Kurdej-Szatan zrobiła sobie gorącą sesję podczas wyrywania chwastów. Dostała ofertę nie do odrzucenia od męża swojej koleżanki aktorki

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w czwartkowe popołudnie ogłosiła na Instagramie, że robi porządki w ogrodzie. Maciej Dowbor złożył jej pewną propozycję. Jego komentarz rozbija bank.

Barbara Kurdej-Szatan udowadnia, że życie zawodowe i macierzyństwo mogą iść ze sobą w parze. Wychowuje dwoje dzieci, a także regularnie pojawia się na planach. Lada moment rozpocznie pewien projekt z TVN-em, o czym poinformowała w nowym wywiadzie. Przy okazji zdradziła, że miała być prowadzącą Mam Talent!. Nie była jednak przekonana do tego pomysłu:

Owszem, miałam taką propozycję ze strony TVN. Stacja zastanawiała się nad wieloma postaciami, a ja sama nie byłam przekonana do tego pomysłu. Natomiast mamy inne plany z grupą Discovery, na które ogromnie się cieszę! Niebawem na pewno będę mogła Wam zdradzić szczegóły, bądźcie czujni – skomentowała w Super Expressie.

Barbara Kurdej-Szatan zrobiła porządki w ogrodzie. Co na to Maciej Dowbor?

Kurdej-Szatan aktywnie działa w sieci. Regularnie udostępnia nowe wpisy, w których nie tylko promuje zawodowe projekty, ale także pokazuje wybrane momenty z życia prywatnego. W czwartkowe popołudnie poinformowała, że zabrała się za porządki w ogrodzie. Opublikowała zdjęcia, na których pojawia się ubrana w koszulkę i krótkie spodenki. Wygina się przed obiektywem, w rękach trzyma chwasty. Jak zdradziła w opisie, ta czynność bardzo ją uspakaja:

Stwierdzam, że wyrywanie chwastów mnie uspokaja. Szczególnie to z korzeniami. Myślicie, że ma to jakieś podłoże psychologiczne?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan)

Spora grupa internautów, podobnie jak Basia, lubi robić porządki w ogrodzie. W komentarzach piszą:

  • Mam tak samo! Uwielbiam grzebać w ogródku. Reset dla głowy 😉
  • Chwasty, jak toksyczni ludzie i złe rzeczy w życiu, po prostu usuwasz to co zbędne i szkodliwe. Mnie uspokaja grzebanie w ziemi, tak po prostu.
  • Jest się bliżej z naturą. Też uwielbiam pracę w ogródku.

Na wpis zareagował także Maciej Dowbor. Złożył gwieździe pewną propozycję:

Mam pare chwastów do wyrwania – niekoniecznie w ogródku. Baśka wpadaj.

Trzeba przyznać, że tym komentarzem rozbił bank.


Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie

Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie

Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie

Barbara Kurdej-Szatan w ogrodzie

Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy na otwarciu showroomu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×