Basia Kurdej-Szatan wrzuciła zdjęcia z Heniem. Potem taką samą sesję odtworzyła z córką. Wyszło rozkosznie

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie opublikowała efekty uroczej sesji z dziećmi. Najpierw pokazała nowe fotki z Heniem, a potem odtworzyła pozy z Hanią. Uroczo.

Barbara Kurdej-Szatan pod koniec lata została mamą. Urodziła syna, którego po raz pierwszy zaprezentował Rafał Szatan – na Instagramie opublikował zdjęcie z Heniem. Fotografię zamieścił 23 września, co zostało odebrane jako dzień narodzin chłopca. Okazuje się jednak, że to nie wtedy zostali rodzicami. Kilka dni później aktorka zdementowała spekulacje na temat terminu porodu, ale nie chciała ujawniać właściwej daty.

Jedynie najbliżsi wiedzieli, że jesteśmy w szpitalu. Zdjęcie synka Rafał wrzucił na Instagrama kilka dni później, gdy już byliśmy w domu. Prawdziwa data narodzin Henryczka pozostanie naszą słodką tajemnicą – zamkneła dyskusje na ten temat.

Jednak od momentu, w którym się pojawił w rodzinie Szatanów, możemy podziwiać, jak pięknie rośnie, bo zdominował Instagram rodziców.

Barbara Kurdej-Szatan w uroczej sesji z dziećmi

Barbara Kurdej-Szatan jest bardzo aktywna na Instagramie. Pokazuje tam fanom, co u niej nowego. Pojawiają się zdjęcia z domowego zacisza, urocze kadry z dziećmi, romantyczne chwile z Rafałem Szatanem, ostatnio także wiele zaangażowanych postów, bo aktorka aktywnie wspiera Strajk Kobiet.

Z profilu wiemy, że rodzina może jeszcze przed świętami zamieszka w pięknym apartamencie w centrum Warszawy – wygodnym i z cudnym widokiem. Basia zdradziła, że tylko pod takim warunkiem zmieni miejsce zamieszkania.

W sobotni wieczór natomiast wstawiła sesje z dziećmi. Najpierw sfotografowała się z Heniem, a potem odtworzyła podobną pozę z Hanią. Wyszło uroczo.

Piżamowy dzień, wiem, że na południu dziś było pięknie … a tu i na „górze” chyba kiepścizna ? Jak spędzacie takie weekendy ? :))) za wiele możliwości teraz nie ma 😛 ale w domku przyjemnie. Całujemy :))) – napisała.

Internautom nie trzeba było dużo mówić, oni jak zawsze pospieszyli z komentarzami.

  • Rodzina to jest siła. Piękny obrazek – Paulina Krupińska.
  • Do @rafal.szatan_this_is_me podobny – Magda Steczkowska.
  • Cała Basia Maluszek.
  • Heniu cudny i podobny do mamusi.
  • Ale skład.
  • Świetne te zdjęcia, tyle miłości.
  • Hania jaka już duża – piszą.

Uważamy, że domowa sesja wyszła cudnie.


Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Hanią

Barbara Kurdej-Szatan z Hanią

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×