Barbara Kurdej-Szatan je z dziećmi śniadanie na ogromnym tarasie. Widok na Warszawę powala. To jest luksus!

Barbara Kurdej-Szatan - taras

Barbara Kurdej-Szatan - taras

Barbara Kurdej-Szatan pokazała śniadanie z dziećmi na ogromnym tarasie. Widok na Warszawę powala. Mieszkanie aktorki to czysty luksus.

Basia Kurdej-Szatan karierę zaczynała udziałem w reklamach sieci Play. Tak spodobała się telewidzom, że zaczęła być angażowana do innych produkcji. Przez długi czas występowała także w M jak miłośćZostała jednak usunięta z obsady po tym, jak dodała w social mediach dość wulgarny wpis, w którym zaatakowała funkcjonariuszy Straży Granicznej. Skandal był ogromny, a ona straciła wiele kontraktów.

Ostatecznie wszystko przycichło, a ona wciąż ma sporo propozycji zawodowych. Teraz jednak cieszy się latem w mieście. Razem z rodziną rozkoszuje się czasem w nowym, luksusowym apartamencie.

Barbara Kurdej-Szatan je z dziećmi śniadanie na tarasie. Widok na Warszawę powala

Nie tak dawno Barbara Kurdej-Szatan przeprowadziła się z domu na obrzeżach stolicy do dwupiętrowego apartamentu na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni 170 metrów kwadratowych imponuje. Przed zakupem aktorka postawiła mężowi jeden warunek:

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia – oznajmiła z radością Basia informując o zakupie nowego mieszkania

Jej życzenie zostało spełnione i teraz razem z rodziną cieszy się nowym lokum. Aktorka i jej mąż urządzili je z wielką starannością. Zadbali nie tylko o klimat i estetykę, lecz przede wszystkim wygodę i funkcjonalność. Zdjęcie wnętrz co jakiś czas trafiają na profile pary.

Największe wrażenie robi jednak ogromny, 200-metrowy taras z widokiem na stolicę. Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie ukrywała, że właśnie o takim marzyła. W świąteczny poniedziałek gwiazda pokazała, jak przyjemnie można spędzić tam czas. Razem z dziećmi zjadła tam śniadanie i podkreśliła w hasztagach, że lato w mieście może być przyjemne.

Najbardziej imponuje widok na Warszawę i przestrzeń, jaką rodzina ma do dyspozycji. Można pozazdrościć.


Barbara Kurdej-Szatan - śniadanie na tarasie

Barbara Kurdej-Szatan - śniadanie na tarasie

Barbara Kurdej-Szatan - śniadanie na tarasie

Barbara Kurdej-Szatan - śniadanie na tarasie

Barbara Kurdej-Szatan - śniadanie na tarasie

Barbara Kurdej-Szatan - śniadanie na tarasie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×