Co ona zrobiła?! Barbara Kurdej-Szatan z AFRO na głowie! Jej zdjęcia po prostu trzeba zobaczyć! „Myślałam, że to Gesslerowa”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zmieniła fryzurę? Fani dostrzegli w niej drugą Magdę Gessler. Ciężko się z nimi nie zgodzić.

Barbara Kurdej-Szatan to aktorka, piosenkarka i prezenterka telewizyjna. Zrobiło się o niej głośno za sprawą udziału w reklamach sieci telefonii komórkowej. Z czasem aktorka zaczęła być angażowana do poważniejszych produkcji, w tym do filmów i seriali. Występowała m.in. w Barwach szczęściaPierwszej miłościM jak miłość W rytmie serca. Aktorka pojawiła się też w nowej edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo.

Basia pokazuje się najczęściej w długich i wyprostowanych blond włosach, które są jej znakiem rozpoznawczym. Na Instastory zaprezentowała w ostatnim czasie przemianę swojej fryzury, co mogło wprowadzić w zaniepokojenie nawet jej najbardziej oddanych fanów.

Nowa fryzura Barbary Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pojawiła się na zdjęciach na Instastory z bujnym „afro” na głowie. Jej rozpuszczone włosy przykuły uwagę internautów. Wielu z nich nie zdążyłoby zobaczyć zdjęć ze względu na to, że zniknęły już one z profilu aktorki, ale my je zapisaliśmy i dodaliśmy do galerii dostępnej pod artykułem.

Barbara Kurdej-Szatan dodała ponadto zdjęcie z rozpuszczonymi włosami bezpośrednio na swoje instagramowe konto. Ta burza loków musi robić wrażenie!

Rozpuszczone włosy spodobały się followersom aktorki. Komentowali m.in., że:

  • Królowa lwica.

  • Uwielbiam! I śliczny sweterek skąd jest?

  • Basiu pięknie wyglądasz. Może jakiś króciutki live dla fanów między przerwami?

  • Piękne włosy. Ślicznie Pani wygląda.

  • Piękność!!!! Już nie możemy doczekać się filmu

  • Myślałam w pierwszej chwili, że to Gesslerowa

  • Ale ma Pani piękne włosy.

Barbara Kurdej-Szatan raczej nie przewiduje dłuższego chodzenia w „afro”. Fryzura była tylko elementem stylizacji do filmu Miłość ma cztery łapy. Aktorka potem powróciła już do swojej normalnej fryzury.

Nowy film z Kurdej-Szatan Miłość ma cztery łapy. O czym jest?

Kurdej-Szatan zagra w filmie główną rolę Jowity.

(…) Borys będzie walczył o serce Julki, czyli filmowej Jowity. Jego największym konkurentem nie będzie jednak inny facet, a pies. Żeby tych dwoje mogło być razem, chłopak, który nie znosi zwierząt, musi być zaakceptowany przez czworonoga. Borys mimo niechęci do pupila swej wybranki zrobi wszystko, aby udowodnić swą miłość ukochanej – czytamy w jednym z serwisów.

W filmie grają też Misiek KoterskiAnna PrusMateusz Banasiuk Philippe Tłokiński.

Życie prywatne Kurdej-Szatan. Kim jest jej partner?

Gwiazda od dekady pozostaje w szczęśliwym małżeństwie z Rafałem Szatanem. W ostatnim czasie urodził się ich syn – Henryk. Umocniło to więź między jego rodzicami, o czym Kurdej-Szatan opowiedziała w jednym z wywiadów prasowych:

Myślę, że czas pandemii i narodziny Henia bardzo umocniły mój związek z Rafałem. Jak każde małżeństwo mieliśmy swoje wzloty i upadki. Kłócimy się, bo to normalne, ale wiemy, że chcemy ze sobą być, choć były momenty, że między nami wcale nie było różowo.

Śledzicie poczynania Barbary Kurdej-Szatan?


Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×