Szukaj

Kurdej-Szatan pochwaliła się swoim wykształceniem. Jest aktorką, ale mogłaby robić karierę w innym zawodzie

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się swoim wykształceniem. Doświadczona aktorka doskonale sprawdziłaby się też w innym zawodzie. Jaką szkołę skończyła?

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z bardziej lubianych gwiazd. Odkąd po raz pierwszy pojawiła się w reklamie popularnej sieci komórkowej, zdecydowanie nie daje o sobie zapomnieć. Przebojowa aktorka szybko podbiła show-biznes i zdecydowanie nie może narzekać na brak zawodowych propozycji. Cały czas angażuje się w kolejne projekty. Od wielu lat gra w najpopularniejszym serialu w Polsce – M jak Miłość, a widzowie po prostu uwielbiają jej postać

Ostatnie kilka miesięcy Basia spędziła w zaciszu swojego domu. Nie tylko ze względu na panującą pandemię, ale także ciążę i poród. Wiosną aktorka poinformowała, że spodziewa się drugiego dziecka. Na początku starała się ukrywać swój szczególny stan, ale kiedy tylko wkroczyła w bezpieczny, drugi trymestr, to postanowiła podzielić się z fanami szczęśliwą nowiną. Aktorka kilka tygodniu temu urodziła syna – Henryka. Chętnie chwali się kolejnymi zdjęciami uroczego maluszka. Wielką karierę udało jej się połączyć z macierzyństwem. W jakim zawodzie mogłaby pracować, gdyby nie była aktorką?

Barbara Kurdej-Szatan: jakie ma wykształcenie?

Basia jest przede wszystkim znana jako zabawna blondynka z reklamy, jednak to nie od tego rozpoczęła się jej kariera. Na samym początku próbowała swoich sił jako wokalistka. Wystąpiła nawet w popularnym talent-show X-Factor. Była jedną z członkiń chóru Soul City. Grupa zaszła bardzo daleko, a w finałowych odcinkach przegrała dopiero z takimi wykonawcami jak Ewelina Lisowska czy Dawid Podsiadło.

Okazuje się, że to właśnie z karierą piosenkarki Kurdej-Szatan wiązała swoją przyszłość. Ukończyła bowiem szkołę muzyczną.

Nie mogłabym żyć bez muzyki… Kocham instrumenty! Grałam kiedyś na wiolonczeli. Skończyłam I stopień szkoły muzycznej, nie dokończyłam II stopnia, czego żałuję. Ale moja droga artystyczna poszła w stronę wokalną i aktorską i kocham to ponad wszystko! A szkoła muzyczna dała mi baaardzo wiele- zdradziła na Instagramie.

Gwiazda nadal jest związana z muzyką. Często występuje w musicalach oraz towarzyszy na scenie swojemu mężowi Rafałowi Szatanowi. Barbara jest także absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, a jak wiadomo, jest to jedna z najlepszych uczelni kształcąca w tym kierunku.


Barbara Kurdej-Szatan na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan na koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan na ostatniej imprezie przed porodem

Barbara Kurdej-Szatan na ostatniej imprezie przed porodem

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×