Szukaj

Kurdej-Szatan pokazała najlepsze zdjęcie z okresu ciąży. Gigantyczny brzuszek, a na pierwszym planie… Było o włos od kontrowersji

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szata wróciła wspomnieniami do czasu ciąży. Pochwaliła się w sieci jej zdaniem najlepszym zdjęcie z tego okresu. Gigantyczny brzuszek na pierwszym planie, a w ręku... Oj, było o włos od kontrowersji.

Barbarze Kurdej-Szatan zebrało się na wspominki. Mimo że jej synek Henio, urodził się we wrześniu 2020 roku, ona opublikowała na Instastory zdjęcia z czasów tuż przed porodem. Być może nostalgię wywołała jej niedawna wizyta u Kuby Wojewódzkiego, który przypomniał jej, że kiedy była na porodówce, to Ania Mucha nieźle ją zaskoczyła.

Ile jest prawdy w tym, no bo mnie to zatrwożyło, że jak ty rodziłaś, to pod oknem stała Ania Mucha i śpiewała piosenki?

Basia szybko potwierdziła, że rzeczywiście tak było i że Anna jest jedna z niewielu osób, które znają prawdziwą datę urodzenia jej synka. Przyznała także, że była zachwycona pomysłowością koleżanki. Kuba nie odpuścił sobie żartu.

Ja wiem, jak Anka śpiewa. Jak ja bym się miał urodzić, to bym się nie urodził – śmiał się.

Tymczasem mijają miesiące, Henio rośnie jak na drożdżach, co widać na zdjęciach, jakie Basia publikuje w social mediach, ona sama bardzo szybko odzyskała sylwetkę sprzed ciąży i wróciła do pracy, mimo że pandemia spowodowała, że ma zdecydowanie mniej obowiązków. Z tego powodu nie musi zatrudniać niani do synka.

Nie trzeba. Kiedy urodziła się Hania, miałam bardzo dużo pracy, więc musiał mi ktoś pomóc w opiece nad dzieckiem. Teraz, z powodu pandemii, tej pracy jest mniej, wiec spokojnie daję radę i cieszę się macierzyństwem. (…) Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing… – mówiła Basia Kurdej-Szatan.

Na Instagramie Kurdej-Sztan pojawiły się kadry z czasów, kiedy miała jeszcze wielki brzuszek, dopadły ją wspomnienia. O mały włos, a rozkręciłaby się afera.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę. Brzuszek na pierwszym planie

Barbara Kurdej-Szatan wspominała ciążę. Podzieliła się na Instagramie zdjęciami z końcówki oczekiwania na Henia. Pozuje w jasnofioletowej sukience. Na pierwszym planie widzimy wielki brzuszek, a w ręku…koktajl. Oj, aktorka już dobrze wie, co się dzieje w komentarzach, kiedy internauci mają nawet cień podejrzenia, że dzieje się coś niestosownego, więc szybko napisała, że apetycznie wyglądający napój jest bezalkoholowy:

Żeby nie było – to margarita bezalkoholowa – podpisała zdjęcie.

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę

Basia dobrze wie, jak czuli są internauci. Wystarczy, że coś niestosownego zwróci ich uwagę, a już alarmują, dlatego przezornie uprzedziła ataki o picie alkoholu w czasie ciąży.


Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę

Barbara Kurdej-Szatan wspomina ciążę

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×