Szukaj

Gwiazda „Barw szczęścia” okradziona w czasie pandemii. Barbara Kurdej-Szatan wspiera przyjaciółkę

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wspiera swoją przyjaciółkę, która gra w serialu Barwy Szczęścia. Aktorka została okradziona w trakcie domowej kwarantanny.

Barbara Kurdej-Szatan, zanim epidemia koronawirusa zmusiła ją do pozostania w domu, regularnie pojawiała się na planach zdjęciowych. Gra w serialach takich jak m.in. W rytmie serca oraz M jak miłość, a bohaterki, w które się wciela, cieszą się sporą sympatią wśród widzów.

Barbara Kurdej-Szatan wspiera Agnieszkę Mrozińską

Basia Kurdej-Szatan na swoim koncie ma także epizod w Barwach szczęścia, gdzie pojawiła się w dwóch odcinkach. W serialu na co dzień gra Agnieszka Mrozińska, z którą Basia poznała się w Teatrze Roma. Od tego momentu gwiazdy utrzymują przyjacielskie relacje, czego dowodem może być nowy post na Instagramie.

Okazuje się, że Agnieszka została okradziona — ktoś przywłaszczył sobie jej konto. Założyła nowy profil, do którego obserwowania Basia próbowała zachęcić swoich fanów:

Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca 🙂 znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo :))))) i tu małe promo Mrozi – czy Wy wiecie , że to Ona jest głosem kucyna Pony- Rainbow Dasha ???? I Bridget z „Sekretne życie zwierzaków domowych” i Violetty z tego serialu dla dzieciaków ? :)))))) i ma za sobą mnoooooósto ról w musicalach no i of course Barwy Szczęścia 😀 zaglądajcie prędko do Niej ! Bo się podłamała trochę … jednak te nasze konta to jak takie nasze pamiętniki …. będzie Jej miło :))))

View this post on Instagram

Hej dobrzy ludzie ! Mojej przyjaciółce Agnieszce Mrozińskiej jakieś wstręciuchy ukradły konto :/// @agnieszkamrozinskaofficial już nie istnieje i trudno będzie odzyskać, bo nie widnieje już tam nic .. (ale jeśli się uda to proszę zgłaszajcie to konto). Natomiast uzbierała tam sobie już fajną grupę, a teraz musi to budować od nowa – to Jej nowe konto @agnieszkamrozinskaoficjalnie – lajkujcie lawinowo !!! :))))) Mrozia to super babka, piękna, zdolna aktorka śpiewająca i tańcząca 🙂 znamy się z Teatru Muzycznego Roma, w którym grałyśmy razem w musicalu „Deszczowa Piosenka”, miałyśmy wspólną garderobę i przeżyłyśmy razem baaaardzo dużo :))))) i tu małe promo Mrozi – czy Wy wiecie , że to Ona jest głosem kucyna Pony- Rainbow Dasha ???? I Bridget z „Sekretne życie zwierzaków domowych” i Violetty z tego serialu dla dzieciaków ? :)))))) i ma za sobą mnoooooósto ról w musicalach no i of course Barwy Szczęścia 😀 zaglądajcie prędko do Niej ! Bo się podłamała trochę … jednak te nasze konta to jak takie nasze pamiętniki …. będzie Jej miło :)))) ???? i pięknego dnia dla Was Kochani ????????????

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Na reakcję internautów nie trzeba było długo czekać. W komentarzach obiecywali, że będą śledzić nowy profil aktorki:

  • Basia mówiłam, że jesteś nominowana do nagrody „dobry człowiek roku”.
  • Na pewno wiele osób pomoże.
  • Nowe konto zaobserwowane. Będzie lajkowanie.

Zachęcamy do tego samego.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan jest w drugiej ciąży? Post Rafała Szatana namieszał w sieci


Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska

Barbara Kurdej-Szatan i Agnieszka Mrozińska

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan solidaryzują się z rodziną Królikowskich

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan solidaryzują się z rodziną Królikowskich

Agnieszka Mrozińska

Agnieszka Mrozińska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×