Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan podjęła decyzję ws. „M jak miłość”. Już wiadomo, co z jej powrotem z urlopu macierzyńskiego

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy sprzed drugiej ciąży. Utrata wagi to niejedyna rewolucja w jej życiu. Gwiazda przygotowuje się także do powrotu na plan serialu M jak miłość.

Barbara Kurdej-Szatan w tym roku dołączyła do grona mam. Powitała na świecie syna, Henia. Pierwsze zdjęcia chłopca pojawiły się w sieci pod koniec września. Od tego momentu dumni rodzice co jakiś czas udostępniają rozkoszne kadry, które podbijają serca internautów. Do takich z pewnością należy ostatnia sesja, którą aktorka świętowała fakt, że chłopiec skończył dwa miesiące.

Barbara Kurdej-Szatan wraca do formy sprzed ciąży. W jaki sposób?

Kurdej-Szatan powoli wraca do formy, o czym opowiedziała w jednym z ostatnich wywiadów. Ujawniła, że wchodzi we wszystkie spodnie, które nosiła przed ciążą. Aktorka na razie nie stosuje żadnej diety. Uważa jednak, że fakt, iż karmi piersią, może korzystnie wpłynąć na jej sylwetkę:

Nie jest źle. Czuję się bardzo dobrze. Wydaje mi się, że po prostu matki karmiące łatwiej dochodzą do siebie po ciąży. I rzeczywiście teraz tak jest, że ja już wchodzę we wszystkie moje spodnie, nawet mogę się dopiąć. Z mlekiem mi wychodzą te zbędne kilogramy, pewnie jak przestanę karmić to mi wszystko wróci! – powiedziała w rozmowie z Party.pl.

Basia dodała, że na razie nie ćwiczy. Ma jednak w planach to zmienić:

Myślę, że już powinnam zacząć. Już minęły dwa miesiące i zdecydowanie to jest ten czas.

Warto dodać, że utrata wagi nie jest jedyną rewolucją w życiu aktorki. W styczniu ponownie zagości na planie serialu M jak miłośćgdzie wciela się w postać Joanny Chodakowskiej. Aktorka cieszy się, że może wrócić do pracy w ustalonym wcześniej terminie:

W styczniu wracam na plan M jak miłośćCieszę się, że produkcja dała mi możliwość powrotu wtedy, kiedy wspólnie to ustaliliśmy — komentuje gwiazda w rozmowie z Faktem.

Kurdej-Szatan jeszcze nie wie, co czeka na jej serialową bohaterkę:

Jeszcze nie wiem, co będzie się działo z moją Asią, ale na dniach powinnam dostać scenariusze.

Czekacie na moment, w którym postać grana przez Basię wróci do M jak miłość?


Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×