To nie był najlepszy występ Basi Kurdej-Szatan w „DDTVN”. Gwiazda tłumaczy się z wpadek

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan była gościem dzisiejszego Dzień Dobry TVN. Gwiazda zaliczyła małą wpadkę, którą szybko wychwycili telewidzowie. Postanowiła wytłumaczyć się z tego, co się stało. 

Barbara Kurdej-Szatan dwa miesiące temu po raz drugi została mamą. Aktorka razem z mężem wychowuje już 9-letnią córeczkę Hanię. Teraz do rodziny dołączył także uroczy Henio. Od samego początku dumni rodzice chętnie chwalą się kolejnymi zdjęciami maluszka. Widać, że stał on się oczkiem w głowie całej rodziny. Basia cały czas publikuje w sieci zdjęcia uroczego chłopca i pokazuje, jak spędza czas z synem. Pod każdym kolejnym kadrem nie brakuje słów zachwytu.

Gwiazda bardzo szybko wróciła do formy po porodzie. Nie tylko jest aktywna na Instagramie, ale udziela także wywiadów i opowiada o tym, jak wygląda jej codzienność po narodzinach drugiego dziecka. Dzisiaj aktorka zdecydowała się także wystąpić jako gość w programie Dzień Dobry TVN. Paparazzi zrobili jej kilka zdjęć po wyjściu ze studia, a my zachwycaliśmy się jej smukłą sylwetką. Ciężko bowiem uwierzyć, że zaledwie dwa miesiące temu urodziła syna. Ubrana w fioletową skórzaną sukienkę i czarny płaszcz zachwyciła strojem i wąską talią. Okazuje się jednak, że dzisiejszy występ w programie nie należy do najbardziej udanych. Internautka wypomniała aktorce sporo błędów.

Barbara Kurdej-Szatan zaliczyła wpadkę w DDTVN

Basia została zaproszona do dzisiejszego wydania śniadaniówki, gdzie był poruszany temat pobierania krwi pępowinowej po porodzie. Jest ona źródłem komórek macierzystych, które mogą zostać wykorzystane przy późniejszym leczeniu. Okazuje się, że aktorka zdecydowała się na taki zabieg przy drugim porodzie. Rozmowę z aktorką przeprowadzili Filip Chajzer i Małgorzata Ohme. Na pytanie skąd została pobrana krew pępowinowa, Basia na początku udzieliła dobrej odpowiedzi, lecz później sama nie była pewna, czy jej odpowiedź była właściwa. Prowadzący natychmiast zareagowali i poprosili również o podpowiedź lekarza Tomasza Barana, który połączył się ze studiem.

Chwila zawahania się nie umknęła jednak czujnemu oku telewidzów, którzy szybko wypomnieli Basi błędy. Na naszym profilu na Instagramie udostępniliśmy zdjęcia aktorki z dzisiejszej wizyty w studiu DDTVN.

Jedna z internautek pokusiła się o komentarz na temat tego co zobaczyła na antenie.

Niestety do tematu poruszonego w programie się nie przygotowała… A to chyba wązniejsze od stroju.

Aktorka nie omieszkała odpowiedzieć i szybko zamieściła komentarz pod naszym postem.

Przygotowała, tylko miała chwilową czarną dziurę. Nocki nieprzespane i mózg inaczej działa i zapominam co chwilę czegoś i słowa wypadają. Myślę, że matki po porodzie mnie zrozumieją…

My jak najbardziej rozumiemy nieprzespane noce i usprawiedliwiamy świeżo upieczoną mamę z tej małej wpadki.


Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy się z wpadki

Barbara Kurdej-Szatan tłumaczy się z wpadki

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×