Szukaj

Ciężarna Kurdej-Szatan przed samym porodem wróciła na scenę. Zabrała ze sobą sobowtóra Taylor Swift

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest na końcówce drugiej ciąży. Na Instagramie pochwaliła się nowym projektem, w jakim bierze udział. Internauci zwrócili uwagę na jej towarzyszkę, którą porównują do Taylor Swift.

Barbara Kurdej-Szatan początkowo nie chciała informować o tym, że jest w drugiej ciąży. Gdy rosnący brzuszek trudno było zakamuflować, zdradziła, że jej rodzina się powiększy. Od tego momentu nie robi z tego tajemnicy. Pokazuje nowe zdjęcia w social mediach, wypowiada się na ten temat w wywiadach.

Wiadomo, że aktorka urodzi synka. Chociaż wraz z mężem i córką wybrali dla niego imię Henryk, nie jest wykluczone, że po porodzie zdecydują się je zmienić, o czym gwiazda poinformowała w rozmowie z Jastrząb Post:

Na razie imię to Henio, ale zobaczymy dopiero po narodzinach, czy utrzymamy ten pomysł i czy imię będzie pasowało do naszego małego brzdąca.

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na scenę. Gdzie wystąpi?

Kurdej-Szatan zgodnie z przewidywanym terminem urodzi we wrześniu. Zanim maluszek pojawi się na świecie, aktorka jest nadal aktywna zawodowo. Prowadzi konta w mediach społecznościowych, pojawia się na eventach. Bierze udział w nowym projekcie, o czym poinformowała w niedzielne popołudnie.

Basia dodała zdjęcie, na którym pozuje z siostrą, Katarzyną Kurdej. W tle znajduje się Rafał Szatan. Jak zdradziła Kurdej-Szatan w opisie, wraca na scenę. Wraz z siostrą wystąpią w chórkach podczas występu męża:

Jak ja tęskniłam za muzą na żywo !!! Zapraszamy dziś do klubu jazzowego @bardzobardzobar w Warszawie na koncert @rafal.szatan_this_is_me godz. 20:00. My z @innkamania w chórkach i nasi najlepsi muzycy : @piotrmania @michaldziewinski @przemekhanaj @karol_kozlowski_bass @artrun_j

Internauci w komentarzach komplementują zdjęcie i siostrę aktorki. Część z nich była przekonana, że gwiazda pozuje z Taylor Swift:

  • Przez chwilę myślałam, że masz fotę z Taylor Swift. Hahaha, buziaki.
  • Pani Basiu ładne zdjęcie. Pozdrawiam gorąco i życzę udanego koncertu.
  • W pierwszej sekundie myślałam, że to Taylor Swift. O losienku. Pięknego dnia dla pięknych pań.

Też dostrzegacie podobieństwo?


Barbara Kurdej-Szatan wróciła na scenę

Barbara Kurdej-Szatan wróciła na scenę

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×