Szukaj

To co spotkało Basię Kurdej-Szatan na wakacjach brzmi jak kiepski żart. Do akcji wkroczyła Kasia Cichopek

Barbara Kurdej-Szatan spędzała wakacje na Wyspach Kanaryjskich. Niestety końcówki urlopu raczej nie będzie wspominać zbyt dobrze. Co się przydarzyło aktorce i jej mężowi, Rafałowi Szatanowi? Kto pospieszył im z odsieczą?
Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan tegoroczny urlop spędzała wraz z mężem na Wyspach Kanaryjskich. Niestety zawirowania pogodowe sprawiły, że końcówka wakacji okazała się mniej przyjemna. Jednak aktorka i Rafał Szatan nie zostali z problemem sami, pomoc zaproponowała im Katarzyna Cichopek.

Barbara Kurdej- Szatan – co się wydarzyło na Wyspach Kanaryjskich?

Od kilku dni Wyspy Kanaryjskie są sparaliżowane przez saharyjski pył. Przez to zawirowanie pogodowe, na wyspie utknęli Basia i Rafał Szatanowie. Okazuje się, że nie oni jedni, ale to właśnie im o mało co nie opóźnił się lot, co spowodowałoby, że nie pojawiliby się w kraju na czas, a maja zobowiązania.

Na wyspach odpoczywają także Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel oraz kabareciarz Robert Górski z Moniką Sobień. Oni wszyscy stali się mimowolnymi ofiarami mini-dramatu Basi i Rafała.

Na swoim Instagramie Kurdej-Szatan opublikowała post, w którym informuje o zaistniałej sytuacji. Kalima spowodowała, że loty na i z Wysp Kanaryjskich były zakłócone, co spowodowałoby ewentualne opóźnienia w powrocie do Warszawy.

Przerażeni turyści przysypani Kalimą pozdrawiają serdecznie wszystkich Polaków ! Jednocześnie informujemy, że z powyższych powodów nie jesteśmy pewni, czy dotrzemy do Polski na czas. Z góry przepraszamy naszych pracodawców 🙂 – napisała Basia.

Pod postem żony wypowiedział się także Rafał Szatan.

Kalima nas dopadła, więc my jej uciekliśmy gdzieś wgłąb wyspy… przerażeni, oczekujemy, co dalej… Podobno tak silna burza piaskowa ostatnio była tu jakieś 20 lat temu – napisał.

Na publikację nie pozostała obojętna także Kasia Cichopek, która pośpieszyła z propozycją nie do odrzucenia.

Basiu kochana, jeżeli wasz lot jutro zostanie odwołany, to nie ma tego złego – jesteśmy rzut beretem na Gran Canarii! Wpadajcie do nas, pomieścimy się w jednym pokoju hotelowym, ugoszczę was serdecznie. A tymczasem jednak trzymam za was kciuki, by wszystko się powiodło według planu – zaproponowała.

Na szczęście skończyło się na strachu, a wszystko przebiegło bez komplikacji i sytuacja już jest pod kontrolą. W najnowszym wpisie poinformowała o tym Basia Kurdej-Szatan.

Bye bye Kalima, chyba uda się wrócić i ufff pojawię się na jutrzejszej premierze Swingersów … a już się bałam ! Trzymajcie kciuki, a film pojechany ! fajny :))) ! Wybierzcie się :)))) @swingersifilm – napisała ucieszona aktorka.

Basia pojawi się na premierze. Jednocześnie mogła się przekonać, że zawsze jest ktoś, kto pojawi się z odsieczą, nawet na drugim końcu świata. Tym razem była to Kasia Cichopek.


Barbara Kurdej-Szatan utknęła na Wyspach Kanaryjskich

Barbara Kurdej-Szatan utknęła na Wyspach Kanaryjskich

Barbara Kurdej-Szatan na Wyspach Kanaryjskich

Barbara Kurdej-Szatan na Wyspach Kanaryjskich

Barbara Kurdej-Szatan na Wyspach Kanaryjskich

Barbara Kurdej-Szatan na Wyspach Kanaryjskich

Dodaj komentarz

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×