Szukaj

Kurdej-Szatan włożyła wielką, ciążową bluzkę i pochwaliła się metamorfozą: „Była Fiona i nie ma Fiony”. Teraz to chudzinka

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie dodała nowy post, w którym pokazała, jak zmieniło się jej ciało od momentu ciąży. Różnica jest widoczna gołym okiem. 

Barbara Kurdej-Szatan nie tylko realizuje się zawodowo, ale od kilku miesięcy spełnia się także w roli podwójnej mamy. We wrześniu wraz z Rafałem Szatanem powitali na świecie Henia. Chociaż przez długi czas małżonkowie dzielili się obowiązkami, przez pewien czas opieka nad dzieckiem spoczęła na barkach aktorki.

Kurdej-Szatan radzi sobie doskonale i nie zamierza zatrudniać niani. Przez pandemię koronawirusa ma mniej pracy, może się więc skupić na macierzyństwie:

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – komentowała w wywiadzie dla Olivii.

Barbara Kurdej-Szatan włożyła bluzkę, którą nosiła w ciąży

Kurdej-Szatan nie tylko wychowuje dzieci, ale także prowadzi konto na Instagramie, gdzie regularnie udostępnia nowe treści. W czwartek dorzuciła dwa zdjęcia. Na jednym z nich pozuje ubrana w luźną bluzkę w paski. Dopasowała do niej jasne dżinsy z podwyższonym stanem. Drugie to archiwalne zdjęcie, które powstało w okresie ciąży. Gwiazda ma na sobie ten sam golf, który opina jej sporych rozmiarów brzuszek.

Aktorka w opisie skomentowała swoją przemianę, jaka zaszła po porodzie. Podkreśliła, że niesamowite jest to, że ciało może się tak zmienić w ciągu kilku miesięcy:

Kobiety – mamy tę MOC. To właściwie niesamowite jak nasze ciało potrafi się zmieniać w zaledwie parę miesięcy… Była Fiona, nie ma Fiony.

Metamorfoza Kurdej-Szatan zachwyciła jej fanów, którzy w komentarzach nie szczędzą pod jej adresem komplementów i piszą, że wygląda rewelacyjnie:

  • Pani Basiu, zarówno na pierwszym, jak i drugim zdjęciu wygląda Pani rewelacyjnie. Pozdrawiamy!
  • Moim zdaniem to też zasługa dobrych genów.
  • Jeżeli wyglądałaś jak Fiona to chyba najpiękniejszą Fiona na swiecie.

Nie da się ukryć, że Basia zarówno w ciąży, jak i kilka miesięcy po porodzie świetnie się prezentuje.


Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej bluzce

Barbara Kurdej-Szatan w ciążowej bluzce

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×