Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan schudła na treningach do „Tańca z gwiazdami” tak, że widać jej kości! Co za sylwetka!

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd, które zdecydowały się powalczyć o Kryształową Kulę w programie Taniec z gwiazdami. Show na ekrany telewizorów wróci już jesienią. Zobacz, jak bardzo aktorka już schudła przez ostre treningi.
Barbara Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan Taniec z gwiazdami

Taniec z gwiazdami jesienią po raz dziesiąty pojawi się w Polsacie. Nadchodząca edycja szykuje się niezwykle emocjonująco – wszystko przez gwiazdy, które zatańczą na parkiecie.

Zobacz: Kto z kim zatańczy w “Tańcu z gwiazdami”? Tabloid dotarł do listy par!

Barbara Kurdej-Szatan stworzy duet z Jackiem Jeschke, który w programie po raz pierwszy wystąpił w piątej edycji, wiosną 2016 roku. Wówczas jego taneczną partnerką była Anna Karczmarczyk, którą doprowadził do pierwszego miejsca. W kolejnych latach Jeschke walczył o uznanie widzów w parach z: Ewą Błachnio (5. miejsce) oraz Pauliną Chylewską (8. miejsce).

Barbara Kurdej-Szatan nie posiadała się z radości na wieść o swoim programowym towarzyszu. Zabrali się za ostre treningi, wszak Basia uważana jest za jedna z faworytek programu, poza tym, nikt nie chce odpaść jako pierwszy. To jest duża motywacja do wytężonej pracy.

Zobacz: Rafał Szatan pochwalił się partnerką z “Tańca z gwiazdami”! Już wiemy, z kim zatańczy!

Na swoim Instagramie aktorka udostępniła zdjęcie, na którym wygląda bardzo szczupło. Ciężkie treningi do programu spowodowały, że i tak już drobna Basia Kurdej, jeszcze bardziej schudła!

Dużo uśmiechu dziś i samych przyjemności !!! 😀  #photosession #cover #beautiful #day #smile – napisała przy zdjęciu, jak zwykle pełna energii i optymizmu.

Barbarak Kurdej – Szatan pięknie wygląda na zamieszczonym zdjęciu. Tak pozytywna, dodała sobie jeszcze optymizmu kolorem stroju.  No i ta figura! Taka szczuplutka. Internauci pospieszyli z komplementowaniem aktorki.

  • Bosssska!
  • Cosmopolitan?
  • Ale pięknie, Twoje kolory na maksa!
  • Wspaniały uśmiech. Pięknie wyglądasz – zachwycają się fani.

Pierwszy odcinek TzG już tuż tuż. Basia musi ostro ćwiczyć, a Jacek Jeschke jest wymagającym nauczycielem. Życzymy wytrwałości w treningach i powodzenia!

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zapomina o przeszłości i zapowiada nowe bombowe projekty! Będzie się działo! [WIDEO]


Barbara Kurdej - Szatan bardzo schudłaBarbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke parą w Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke parą w Tańcu z gwiazdami

M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Wakach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

M jak miłość, Agnieszka (Magdalena Wakach), Joasia (Barbara Kurdej-Szatan)

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×