Barbara Kurdej-Szatan ma problemy w „TTBZ”. Potrzebna jest pilna interwencja. To wszystko nie brzmi zbyt dobrze

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest jedną z gwiazd programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Chociaż była faworytką, to okazało się, że nie wszystko idzie po jej myśli. Jakie kroki podjęła?

Barbara Kurdej-Szatan to jedno z największych odkryć show-biznesu ostatnich lat. Gwiazda ogromną popularność zdobyła w momencie gdy pojawiła się w reklamie popularnej sieci komórkowej. Niepozorny występ przyniósł się kolejne propozycje pracy i tak aktorka, która do tej pory grywała głównie w teatrze, stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych i popularnych w branży. Na swoim koncie ma role w wielu polskich filmach, a widzowie cały czas mogą oglądać ją również w serialu M jak Miłość, gdzie wciela się w postać Joasi. Nie da się ukryć, że praca w najpopularniejszej telenoweli w Polsce również otworzyła jej kolejne możliwości.

Basia spełnia się nie tylko zawodowo, ale też w życiu prywatnym. Od dekady jest żoną Rafała Szatana. Para doczekała się już dwojga dzieci. Wspólnie wychowują 9-letnią Hannę i Henryka, który niedawno skończył roczek.

Barbara Kurdej-Szatan potrzebuje pilnego wsparcia

Latem ogłoszono skład najnowszej edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Gdy powiadomiono o tym, że jedną z uczestniczek będzie Basia wiadomo było, że jest ona faworytką do zwycięstwa. Gwiazda bowiem jest nie tylko świetną aktorką, ale też utalentowaną wokalistką. Szybko okazało się, że będzie miała równie silną konkurencję. Do walki o wygraną stanęli między innymi: Paulina Sykut czy Robert Janowski.

Widzowie mogli obejrzeć już 7 odcinków programu, jednak nikt nie spodziewał się, że w żadnym z nich nie zwycięży gwiazda M jak Miłość. Aktorka w ogólnym zestawieniu zajmuje 4. miejsce, które może stracić, ponieważ tuż za nią w klasyfikacji jest prezenterka Polsatu. Podobno gwiazda ma pomysł na to, jak zakończyć złą passę. W kolejnym odcinku ma skorzystać z opcji „zaproś przyjaciela”. Oczywiście w tej roli pojawi się jej mąż – Rafał.

Rafał był bliski wygranej w 10. edycji. Wypadł świetnie. Dlatego Basia poprosiła go o wsparcie w przygotowaniach, bo sobie nie radzi – zdradza Super Expressowi osoba z produkcji.

Rafał w 2018 roku zajął drugie miejsce w programie i udało mu się zwyciężyć w dwóch odcinkach. Myślicie, że dzięki jego wsparciu Basia w końcu stanie na podium?


Barbara Kurdej-Szatan w obiektywie Pauliny Sykut

Barbara Kurdej-Szatan w obiektywie Pauliny Sykut

Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan - Gwiazdy promują jesienną ramówkę Polsatu

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Barbara Kurdej-Szatan. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze