Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniły się jej piersi. „Było karmionko, nie ma karmionka”. Różnica spektakularna

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak zmieniły się jej piersi. Zdjęcia z czasów karmienia Henia i te tuż po zakończeniu pokazują ogromną różnicę.

Barbara Kurdej-Szatan świetnie połączyła życie zawodowe i prywatne. Wychowuje dwoje dzieci — Hanię, która urodziła się w 2012 roku oraz Henia, który we wrześniu skończy rok. Aktorka w jednym z wywiadów ujawniła, że świetnie sobie radzi z organizacją życia domowego i dlatego nie zamierza korzystać z pomocy niani. Chociaż najtrudniejsze są dla niej poranki, znalazła na nie sposób:

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing – mówiła w wywiadzie dla Olivii.

Oprócz roli mamy realizuje się też zawodowo. Niedługo wejdzie na plan nowej produkcji, którą stworzy razem ze stacją TVN. Te szczęśliwe wieści przekazała w wywiadzie, w którym poinformowała, że miała być prowadzącą Mam Talent!, odrzuciła jednak tę propozycję. Cały czas też realizuje swoją pasję i występuje na deskach teatrów, a niedługo pokaże talenty w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.

W najnowszym poście na Instagramie Barbara pokazała, jak zmieniły się jej piersi, kiedy skończyła karmić Henia. Różnica jest ogromna.

Jak zmieniły się piersi Barbary Kurdej-Szatan po zakończeniu karmienia Henia?

Pod koniec września ubiegłego roku Basia Kurdej-Szatan powitała na świecie swoje drugie dziecko. Rodzinę dopełnił długo wyczekiwany Henio. Aktorka i jej mąż, Rafał Szatan nie ukrywali radości. Gwiazda kilka miesięcy karmiła synka piersią. Kiedy zakończyła, postanowiła pokazać na Instagramie, jak bardzo zmienił się jej biust. Zestawiła ze sobą zdjęcia — to po lewej stronie pochodzi ze stycznia, kiedy karmiła piersią, natomiast to z prawej strony jest aktualne. Nie da się ukryć, że różnica jest ogromna.

Było karmionko, nie ma karmionka – napisała aktorka.

Basia z sentymentem wspomina okres karmienia piersią, a internauci i znajomi Kurdej-Szatan komentują:

  • Ta sama piękna Baśka – Ewa Chodakowska.
  • Jak dla mnie nadal BOSKO – Joanna Koroniewska.
  • A to ty nie miałaś powiększonego biustu? Ja to podobno dalej sztuczny mimo, ze już wrócił do „normy” hehe – zażartowała Maffashion, która sama karmi synka.
  • No cóż uroki karmienia piersią mam  mam to samo ale nie ważne to jest, ważne że Nasze dzieciątka mają to co najlepsze i najzdrowsze – piszą.

Zdjęcia w galerii.


Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniły się jej piersiBarbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniły się jej piersi

Barbara Kurdej-Szatan pokazała, jak zmieniły się jej piersi

Basia Kurdej-Szatan z synem Heniem

Basia Kurdej-Szatan z synem Heniem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×