Barbara Kurdej-Szatan pokazała intymne nagranie z sypialni. Jej mąż jest w bokserkach

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pokazała nagranie z sypialni. Na filmiku nie jest sama, a towarzyszy jej Rafał Szatan. Mężczyzna na nagraniu pojawia się w samych bokserkach. Dlaczego?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan tworzą udane małżeństwo. Świadczyć o tym może fakt, że chociaż obydwoje żyją w błyskach fleszy, wzajemnie się wspierają nawet wtedy, kiedy ze sobą rywalizują. Tak jak w Tańcu z gwiazdami, gdzie przed dwa odcinki walczyli o Kryształową Kulę. Chociaż ostatecznie mężczyzna odpadł z konkursu, nadal mocno trzyma kciuki za żonę.

Zobacz: Ojciec zdradził sekrety z młodości Barbary Kurdej-Szatan. Jakim była dzieckiem? [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan pokazała intymne nagranie z sypialni. Co na nim widać?

Para znana jest z tego, że co jakiś czas na swoich Instagramach, pokazuje fragmenty życia prywatnego. Tak było też w czwartek, 7 listopada, kiedy aktorka udostępniła nagranie z sypialni. Zademonstrowała nie tylko gustownie urządzone wnętrza, ale przede wszystkim Rafała Szatana, który był w samych bokserach.

Mężczyzna grał na fortepianie, demonstrując swój talent muzyczny. Wykonał m.in. utwory Chopina, wprawiając w zachwyt obserwujących.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan przechytrzyła Instagram i zrobiła genialny test. Jej wyniki nie ucieszą użytkowników portalu

Rafał Szatan w bokserkach

Rafał Szatan w bokserkach

Na tym intymnym, rodzinnym nagraniu  małżonkowie nie byli sami. Towarzyszyła im córka Hanna Szatan, która z mamą słuchała mini koncertu Rafała.

To nie pierwszy raz, kiedy córka Basi Kurdej-Szatan pojawia się w jej social mediach. Jakiś czas temu aktorka udostępniła zdjęcie ze spaceru, na który wybrała się z najbliższymi. Na fotografii Rafał Szatan czule tuli ich córeczkę. W opisie gwiazda wstawiła jedynie serduszko, które wyrażało więcej niż tysiąc słów.

Rafał Szatan z córką Hanią

Rafał Szatan z córką Hanią. Urocze zdjęcie podbija sieć. Jak wyglądają razem?

Hania Szatan ma już 7 lat. Coraz bardziej przypomina znanych rodziców, w tym mamę Barbarę, której staje się małą kopią.

Zobacz: „Dance, dance, dance” to niejedyna fucha jaką Katarzyna Cichopek zgarnie po Basi Kurdej-Szatan! TVP zaproponowało jej coś jeszcze

 

 


Rafał Szatan w bokserkach

Rafał Szatan w bokserkach

Rafał Szatan w bokserkach gra na fortepianie

Rafał Szatan w bokserkach gra na fortepianie

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×