Barbara Kurdej-Szatan rozpłakała się na widok byłego chłopaka. Z tym przystojniakiem była w związku przez 7 lat!

Barbara Kurdej-Szatan - były chłopak

Barbara Kurdej-Szatan, podczas piątkowego odcinka Tańca z gwiazdami, zabrała widzów do rodzinnego Opola. Tam czekał na nią m.in. Łukasz Jóźwiak, pierwsza miłość gwiazdy. Co wiadomo na temat ich relacji i dlaczego się zakończyła?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są szczęśliwym małżeństwem od kilku lat. Owocem ich miłości jest córka Hania, która jest ich oczkiem w głowie. Dziewczynka często pokazuje się z rodzicami publicznie, nic więc dziwnego, że pojawia się na planie Tańca z gwiazdami. 

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan jest zła na jury „Tańca z gwiazdami”. O co ma największy żal? [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan: pierwszy chłopak. Jak długo byli razem?

Chociaż Rafał Szatan odpadł już w drugim odcinku, Basia nadal walczy o Kryształową Kulę. W piątkowy wieczór zaprezentowała fokstrota, za którego zgarnęła aż 27 punktów. Zanim jednak gwiazda pokazała swoje taneczne umiejętności, widzowie mieli okazję obejrzeć krótki filmik, który nagrała w rodzinnym Opolu.

Tematem odcinka było dzieciństwo. Gwiazdy zabierały tanecznych partnerów w miejsca, gdzie się wychowywały. Kurdej-Szatan pokazała m.in. swoje osiedle. Tam czekała na nią nie lada niespodzianka. Oprócz koleżanek, pojawił się jej pierwszy chłopak Łukasz Jóźwiak.

Zobacz: TYLKO U NAS: Smutna Barbara Kurdej-Szatan po ogłoszeniu wyników „Tańca z gwiazdami”. Pocieszała ją córeczka [WIDEO]

Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan

Jacek Jeschke, Barbara Kurdej-Szatan

Basia i Łukasz zaczęli się spotykać wtedy, kiedy mięli po 13 lat. Ich relacja przetrwała siedem kolejnych lat. Jak Łukasz wspominał ten czas?

Byliśmy ze sobą siedem lat. Siedem pięknych lat. Całą młodość przeżyliśmy razem – podkreślał mężczyzna.

Para ostatecznie się rozstała. Jak zdradziły koleżanki aktorki, gwiazda w młodości niejednokrotnie cierpiała i płakała przez Łukasza. Na szczęście jednak odnalazła szczęście w miłości spotykając na swojej drodze obecnego męża Rafała Szatana.

Czym interesuje się były chłopak Kurdej-Szatan? Jak wynika z postów, które publikuje na Instagramie, mężczyzna poświęca czas na sport. Regularnie biega i w tej dziedzinie osiąga sukcesy. Z byłą dziewczyną łączą go koleżeńskie relacje, czego dowodem mogą być komentarze, która aktorka od czasu do czasu zostawia pod jego postami.

View this post on Instagram

Kraków nocą!!!

A post shared by Lukasz Jozwiak (@lukjoz83) on

 

Zobacz: Kurdej-Szatan zbulwersowana wynikami „Tańca z Gwiazdami”! Nie przebierała w słowach po odpadnięciu jej męża


Barbara Kurdej-Szatan - były chłopak

Barbara Kurdej-Szatan - były chłopak

Barbara Kurdej-Szatan z byłym chłopakiem

Barbara Kurdej-Szatan z byłym chłopakiem

Łukasz Jóźwiak - z nim spotykała się Barbara Kurdej-Szatan

Łukasz Jóźwiak - z nim spotykała się Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×