Dopiero teraz widać, jak luksusowa była komunia córki Basi Kurdej-Szatan. Do sieci trafiło mnóstwo zdjęć z przyjęcia! Co za dekoracje!

Barbara Kurdej-Szatan - komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan pokazała dużo zdjęć z przyjęcia z okazji pierwszej komunii swojej córki. Wielki, luksusowy tort i dekoracje robią niesamowite wrażenie.

Barbara Kurdej-Szatan i jej rodzina kilka dni temu mieli szczególną okazję do świętowania. Córka aktorki przyjęła pierwszą komunię. Rodzice zorganizowali dla niej wspaniałe przyjęcie, żeby uczcić jej święto. Hania na pewno był szczęśliwa, bo wszystko wyglądało spektakularnie. Dumna mama postanowiła po raz kolejny pochwalić się kadrami z uroczystości.

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła, jak wyglądała pierwsza komunia jej córki. Dużo zdjęć

Kilka dni temu do sakramentu pierwszej komunii przystąpiła córka Basi i Rafała Szatanów. Zdjęciami z uroczystości aktorka pochwaliła się w sieci już kilka razy. Na kadrach widać szczęśliwych rodziców w eleganckich stylizacjach – Barbara na ten dzień wybrała żółty garnitur, który bardzo spodobał się jej fankom, a jej mąż był bardzo elegancki w spodniach i marynarce w kratę oraz uśmiechniętą od ucha do ucha Hanię, czemu nie ma się co dziwić, bo rodzice zafundowali jej piękne przyjęcie.

W sobotę Basia postanowiła, że pokaże więcej kadrów z uroczystości, a przy okazji zdradzi, skąd jej chwalony przez wszystkich strój. Na fotografiach widać nie tylko cudny tor dla Hani, ale tez inne słodkości, a także spektakularne dekoracje.

Widziałam, że mój żółty garnitur zrobił furorę i nawet powstały jakieś artykuły, że to hit to chyba Was zmartwię, mam go już z 4 lata i jest z sieciówki.. 😀 ale kolory i fason zawsze w modzie! Na pewno coś podobnego znajdziecie – napisała Basia, a potem podziękowała wszystkim, dzieki którym przyjęcie było wyjątkowe.

Szczególną uwagę zwraca okazały, piętrowy biały tort. Został wykonany przez jedną z najbardziej prestiżowych i uwielbianych przez celebrytów cukierni w Warszawie. Jest ozdobiony białą masą, kulami i kwiatami oraz spersonalizowanym napisem. Tego typu tort, którym można poczęstować kilkudziesięciu gości, to nie lada wydatek, a jego cena waha się między 650-800 złotych. O cenach wypieków komunijnych u Magdy Gessler pisaliśmy tutaj.

Wszystkie zdjęcia z przyjęcia komunijnego Hani, córki Basi i Rafała, w naszej galerii.


Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Barbara Kurdej-Szatan - pierwsza komunia Hani

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×