Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan zapowiada ostrą rywalizację z mężem w „Tańcu z gwiazdami”! Szykują się emocje jakich jeszcze nie było! [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan będą rywalizować ze sobą na parkiecie Tańca z gwiazdami. Jak podchodzą do tego wyzwania? Zobacz, co powiedzieli. 

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan niedawno zakończyła współpracę z Telewizją Polską. Aktorka, chociaż straciła cztery programy, na brak zawodowych propozycji narzekać nie może. Niemal natychmiast zainteresował się nią Polsat, który zaprosił ją do udziału w nowej edycji Tańca z gwiazdami. 

Okazuje się, że nie tylko Basia, ale także jej mąż, Rafał Szatan, pojawi się w jesiennej edycji programu. Chociaż na ten moment nie wiadomo z kim zatańczą, pewne jest, że do tanecznego wyzwania podchodzą z dużą dawką humoru i optymizmu.

Można to zauważyć na nagraniu, które pojawiło się na Instastory programu. Małżonkowie w trakcie przygotowań do nagrywek zostali zapytani o to, czy ich druga połówka będzie dla nich zaciekłym rywalem. Jako pierwsza na ten temat wypowiedziała się Barbara Kurdej-Szatan, która nie mogła powstrzymać się od śmiechu:

Myślę, że będziemy walczyć, będziemy wyżywać się na sobie… Porozmawiamy w domu

Żart błyskawicznie podchwycił Rafał Szatan, który z powagą w głosie powiedział, że to być może ostatni raz, kiedy podczas przygotowań, znajdują się w jednym pokoju:

Myślę, że przy następnym malowaniu, będziemy w osobnych pomieszczeniach.

Warto dodać, że nowe odcinki programu zostaną wyemitowane już jesienią. Kto sięgnie po Kryształową Kulę? O tym przekonamy się w ciągu najbliższych tygodni. Pewne jest jednak, że Szatanowie zmierzą się z niemałą konkurencją. Oprócz nich na parkiecie zatańczą także m.in. Sandra Kubicka, Magdalena Berenda, Reni Jusis.

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wystartuje już jesienią. Znane są kolejne nazwiska uczestników! Szykuje się prawdziwa petarda!

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” jeszcze się nie zaczął, a już chyba wiemy, kto go wygra! Znamy największą gwiazdę tej edycji

Zobacz: „Taniec z gwiazdami” wskrzesi zapomnianą celebrytkę?! Wyciekło nazwisko pierwszej gwiazdy show!


Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Taniec z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan - Taniec z gwiazdami

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w Tańcu z gwiazdami

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan wystąpią w Tańcu z gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie największą gwiazdą Polsatu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie największą gwiazdą Polsatu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×