Szukaj

To już pewne! Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie została nową gwiazdą Polsatu! Jacek Kurski za chwilę zobaczy, co stracił!

Barbara Kurdej-Szatan jeszcze niedawno była gwiazdą TVP, w której prowadziła prawie wszystkie hitowe programy rozrywkowe. Obecnie przebojowa Basia zmieniła telewizję publiczną na Polsat, który w niezwykły sposób docenił jej talent.

Barbara Kurdej-Szatan jest obecnie jedną z najpopularniejszych polskich aktorek serialowych. W ostatnim czasie gwiazda była najpiękniejszą wizytówką TVP, to dla niej widzowie włączali swoje telewizory, nabijając rekordową oglądalność. Jak wiadomo, piękna Basia już nie poprowadzi popularnych programów w telewizji publicznej, bowiem w trybie natychmiastowym została z niej usunięta. Powodem tak radykalnego ruchu zarządu TVP są podobno poglądy polityczne Basi oraz fakt, że aktorka pojawiła się w serialu Polsatu – W rytmie serca.

Basia natychmiast znalazła pomocną dłoń w stacji, w której karty rozdaje Nina Terentiew. Już kilka dni po zwolnieniu gwiazdy z TVP, powierzył jej współprowadzenie ważnego koncertu telewizyjnego. Aktorka z roli konferansjera wywiązała się znakomicie, przebierała się 4 razy, poza tym Basia zaprezentowała także swój talent wokalno-taneczny, bowiem widzowie mieli okazje przeżyć jej krótki recital z mężem. To jednak nie wszystko. Telewizja Polsat widzi w Basi ogromny potencjał, zatem już oficjalnie można stwierdzić, że Barbara Kurdej-Szatan jest największą gwiazdą telewizji. Dowodem tego jest gorąca informacja, która pojawiła się dosłownie przed chwilą na stronie Polsatu:

Oto nasza pierwsza gwiazda 10.edycji programu Taniec z Gwiazdami – Basia Kurdej-Szatan – aktorka i wokalistka. Gra w musicalach, serialach, filmach, znacie Ją doskonale z serialu W rytmie serca.

Zatem już wiadomo, że Basia jest nową gwiazdą, dzięki której taneczne show pobije kolejne rekordy oglądalności.

Coś nam się wydaje, że znamy już zwyciężczynię jesiennego sezonu show 😉

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan zapomina o przeszłości i zapowiada nowe bombowe projekty! Będzie się działo! [WIDEO]

Zobacz: Tomasz Kammel skomentował zwolnienie Barbary Kurdej-Szatan z “The Voice”. Jego słowa powinny dać do myślenia TVP

Zobacz: Tomasz Kammel przyłapany z nową partnerką! Kim jest i jak wygląda Kasia?


Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie największą gwiazdą Polsatu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie największą gwiazdą Polsatu wystąpi w Tańcu z Gwiazdami

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram

Barbara Kurdej-Szatan, fot. Instagram

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan - Instagram

Tomasz Kammel i Barbara Kurdej-Szatan - Instagram

Dodaj komentarz

Zobacz również

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×