Barbara Kurdej-Szatan odżyła po rozłące z mężem. Rafał oszaleje na jej widok, jak wróci do domu

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan odżyła po rozłące z mężem. Dobrze wykorzystała ten czas. Rafał padnie z wrażenia, jak ją zobaczy.  

Barbara Kurdej-Szatan doskonale łączy karierę z macierzyństwem. Pomimo że we wrześniu została mamą po raz drugi, powoli wraca do służbowych obowiązków. Stara się być aktywna na Instagramie, pojawia się na deskach teatru i udziela wywiadów. Niedawno zgodziła się porozmawiać z Olivią. 

Aktorka ujawniła, że w ostatnich tygodniach na jej barkach spoczęły wszystkie domowe obowiązki. Jej mąż, Rafał, który do tej pory pomagał gwieździe, wyjechał na trzy miesiące do Łodzi. Tam bierze udział w próbach do musicalu Pretty Woman. W domu jest tylko w weekendy:

Teraz jest dość trudny dla mnie czas, bo Rafał wyjechał na trzy miesiące do Łodzi, na próby do musicalu „Pretty Woman”. Wraca tylko na weekendy, więc zostałam sama z dwójką dzieci. To dla mnie nowość.

Barbara w tej samej rozmowie zdradziła, że nie planuje zatrudniać niani. Podkreśla, że przez pandemię koronawirusa ma mniej pracy, więc daje sobie radę i może się cieszyć macierzyństwem. Chociaż najtrudniejsze są dla niej poranki, także i na nie znalazła sposób:

Najtrudniejsze są poranki. Żeby zawieźć Hanię do szkoły, muszę obudzić Henia, bo przecież nie zostawię go samego. Ale potem wracam z synkiem do domu i mamy czas tylko dla siebie. Hania ma też sporo dodatkowych zajęć popołudniowych: szkoła muzyczna, szkoła musicalowa, a ostatnio wożę ją na dubbing.

Barbara Kurdej-Szatan pod nieobecność męża znalazła czas dla siebie

Pomimo że Kurdej-Szatan nie narzeka na brak obowiązków, znajduje czas, by zadbać o siebie. Jak donosi Super Express, właśnie dlatego pod nieobecność męża wybrała się do jednej z klinik piękności. Zabrała ze sobą synka, Henia, który był wymarzonym towarzyszem. Grzecznie czekał, aż jego mama skończy wszelkie zabiegi:

Basia zdaje sobie sprawę z tego, że chcąc podtrzymywać ogień w związku, musi być atrakcyjna dla swojego męża. Ostatnio została przyłapana pod jedną z klinik na warszawskiej Woli. Wybrała się tam z synkiem, który dzielnie czekał, aż jego mama zakończy zabiegi – czytamy w tabloidzie.

Rafał Szatan efekt prac kosmetologów oceni na żywo w najbliższy piątek. Coś czujemy, że będzie pod wrażeniem.


Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Hanią

Barbara Kurdej-Szatan z Hanią

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×