To Basia Kurdej-Szatan miała poprowadzić „Dzień Dobry TVN”! Gwiazda odrzuciła ofertę i zdradziła dlaczego. To szpila dla Małgorzaty Rozenek

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wyznała w najnowszym wywiadzie, że miała szansę poprowadzenia Dzień dobry TVN. Dlaczego nie przyjęła propozycji?

Barbara Kurdej-Szatan zyskała popularność, reklamując popularną sieć komórkową. Następnie dołączyła do obsady serialu M jak Miłość, a potem posypały się kolejne propozycje pracy.

Regularnie pojawiała się w kolejnych programach, serialach, filmach i na deskach teatru. W międzyczasie ze swoim mężem Rafałem Szatanem, który również robi karierę w show-biznesie, doczekali się dwojga dzieci – 10-letniej córeczki Hani i dwuletniego Henia.

Ostatnio pojawiły się informacje, że małżonkowie pojawią się w śniadaniówce jednej ze stacji w roli gospodarzy: Jak ustalił press.pl, pojawią się w Porannym rogalu, który jest emitowany na antenie Zoom TV.

Basia i jej mąż wystąpią na razie w pięciu odcinkach – mówi Beata Harasimowicz z firmy Story Production, która jest odpowiedzialna za produkcję programu.

W nowym wywiadzie Basia Kurdej-Szatan wyjaśniła, o co chodzi w projekcie i zdradziła, że mogła dołączyć do Dzień dobry TVN.

Barbara Kurdej-Szatan odmówiła prowadzenia Dzień Dobry TVN

Barbara Kurdej-Szatan wyjaśniła, że nagrała kilka odcinków 20-minutowego programu rozrywkowego, który jest po prostu emitowany w porannych godzinach. Wyznała także w rozmowie z Pudelkiem, że miała szansę zostać jedną z prowadzących Dzień Dobry TVN. Nie zdecydowała się jednak wykorzystać tej szansy. Wyjaśniła, że w tamtym czasie firmowała swoim nazwiskiem wiele różnych programów. Przyznała, że w pewnym momencie stwierdziła, że widzowie mogą zapomnieć, że jest aktorką, a prowadzenie śniadaniówek woli zostawić profesjonalnym dziennikarzom.

W TVN-kiedyś odmówiłam prowadzenia „Dzień Dobry TVN”, dlatego że był taki moment, że ja tak dużo prowadziłam różnych programów, że w pewnym momencie miałam wrażenie, że ludzie nie wiedzą, czy jestem prowadzącą, czy bardziej aktorką. Scenę kocham i kocham grać. Stwierdziłam, że taki program jest do prowadzenia stricte dla dziennikarzy.

Wydaje się, że wbiła też szpilę w nową prowadzącą śniadaniówkę Małgorzatę Rozenek, która nie jest dziennikarką. Wyobrażacie sobie Basię Kurdej-Szatan na kanapach śniadaniówki?


Barbara Kurdej-Szatan - pokaz Macieja Zienia

Barbara Kurdej-Szatan - pokaz Macieja Zienia

Barbara Kurdej-Szatan - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Barbara Kurdej-Szatan - 13. Gala Gwiazdy Dobroczynności

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię

Barbara Kurdej-Szatan pokazała kuchnię

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×