Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan robi sobie przerwę w M jak Miłość. Czy wróci do obsady serialu?

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan jest niezaprzeczalną gwiazdą M jak Miłość. Widzowie pokochali postać Joasi za uśmiech i optymizm. Czy aktorkę zobaczymy w premierowych odcinkach serialu?

Barbara Kurdej-Szatan szturmem wdarła się do show-biznesu. Odkąd pojawiła się w reklamie popularnej sieci komórkowej, z miejsca zdobyła sobie sympatię telewidzów. Od tamtej pory jest zapraszana do różnych programów, oraz telewizyjnych shows. Regularnie grywa w teatrze, a także występuje w filmach i serialach.

Basia od kilku lat jest jedną z największych gwiazd M jak Miłość. Aktorka od lat wciela się tam w postać Joanny. Jej serialowa bohaterka szybko stała się ulubienicą telewidzów. Losy tej postaci z zapartym tchem śledzą wierni widzowie najpopularniejszego w Polsce serialu. Wątek z jej udziałem jest bardzo rozbudowany. W życiu serialowej Asi sporo się dzieje i dzięki scenarzystom aktorka nie może narzekać na nudę i monotonię. Za sobą ma już kilka związków, przeprowadzki, a także wychowuje dwójkę dzieci swojego zmarłego męża. W ostatnich odcinakach przed wakacjami bohaterka grana przez Basię dowiedziała się o tym, że jest w ciąży.

Barbara Kurdej-Szatan czy odejdzie z serialu M jak Miłość

Barbara Kurdej-Szatan również w życiu prywatnym czeka wiele zmian. Gwiazda już za chwilę powita na świecie swoje drugie dziecko. Informację o ciąży gwiazda zdradziła podczas kwarantanny, dodając zdjęcia z sesji ciążowej. Od tego momentu aktorka chętnie eksponuje swój ciążowy brzuszek i razem z mężem Rafałem Szatanem opowiada o swoich przygotowaniach do narodzin maleństwa.

Ze względu na ciążę gwiazda postanowiła zrobić sobie przerwę w pracy. Po narodzinach pierwszej córki Hani zaledwie miesiąc po porodzie wróciła do pracy. Tym razem chce nieco zwolnić i nacieszyć się pierwszymi chwilami z dzieckiem. Scenarzyści M jak Miłość musieli jakoś rozwiązać tę sytuację. O wszystkim możemy przeczytać w dzienniku Super Express.

Joasia dowie się, że jest w ciąży. Wiadomośc będzie dla niej szokiem. Na dodatek zawiedzie się na swoim ukochanym, któy nie był wobec niej szczery. Zapragnie więc uciec od problemów i mężczyzn i zdecyduje się na wyjazd do swojego ojca, który mieszka w Paryżu – zdradza magazynowi „Super Express” osoba z produkcji.

Nie oznacza to jednak, że aktorka na zawsze pożegna się z serialem. Podobno furtka do powrotu jest dla niej cały czas otwarta, a producenci liczą, że już na jesieni zdecyduje się na powrót na plan zdjęciowy.

Basia wróci do pracy, gdy tylko będzie gotowa. Dajemy jej czas. Możliwe, że wejdzie na plan już jesienią – dodaje informator „Super Expressu”.

Sympatycy Basi i granej przez niej postaci, nie muszą się zatem obawiać, że nie zobaczą już swojej ulubienicy na ekranach telewizorów.

 

 

 


Barbara Kurdej-Szatanna koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatanna koncercie dla Andrzeja Strzeleckiego

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła termin porodu

Barbara Kurdej-Szatan zdradziła termin porodu

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×