Internautka do Kurdej-Szatan: „Teraz TVN jest dobry?”. Gwiazda nie wytrzymała i szybko zripostowała. W komentarzach burza

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan w niedzielny poranek pojawiła się w Dzień Dobry TVN. Zdjęcia z jej wizyty w studiu sprowokowały internautów do komentarzy. Aktorka nie wytrzymała i odpowiedziała. Co napisała?

Barbara Kurdej-Szatan po przerwie wróciła do mediów. Zaczęła udzielać wywiadów, w których nie unika odpowiedzi na temat tego, jak poradziła sobie z emocjami po tym, jak opublikowała feralny post na Instagramie, w którym nie szczędziła wulgaryzmów. Mimo że dwukrotnie przeprosiła, to sprawa cały czas się za nią ciągnie.

Basia była gościem w niedzielnym wydaniu Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce pojawiła się po to, aby prowadzącym, czyli Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman opowiedzieć, o tym, jaka fala hejtu spotkała ją w ciągu ostatnich tygodni. Z ulubienicy widzów nagle stała się jednym z ich największych wrogów. Zdradziła także, jak planuje pomóc między innymi Straży Granicznej.

Z kilkoma fundacjami aktorka ustaliła, że z pomocy, którą one zaoferują, będą mogli skorzystać migranci, osoby mieszkające w pasie przygranicznym i sama Straż Graniczna. W połowie stycznia ma zostać uruchomiony specjalny numer telefonu, a wymienione grupy będą mogły skontaktować się z wybranymi specjalistami w tym uzyskać pomoc psychologiczną.

Barbara Kurdej-Szatan nie wytrzymała i odpowiedziała internautce

Zdjęcia z wizyty Barbary Kurdej-Szatan w Dzień Dobry TVN pokazaliśmy na naszym profilu instagramowym. Bardzo szybko nazbierało się pod nimi mnóstwo komentarzy. Wielu internautów życzliwie pisało o aktorce:

 • Basia#u cudowny wywiad. Dużo uśmiechu i spokoju.
 • Ach ta Basia albo rzuca kur…ami albo uśmiechami.
 • Piękny uśmiech, piekny wywiad.

Byli jednak i tacy, którzy nie omieszkali przypomnieć skandalu z Barbarą Kurdej-Szatan w roli głównej.

Jednak z internautek zjadliwie zapytała:

Teraz TVN jest dobry!?

Nie komentująca ostatnio w sieci wpisów na swój temat Kurdej-Sztan nie wytrzymała i odpisała z uśmiechem:

Zawsze był dobry!

Na tym się jednak nie skończyło, a użytkowniczki urządziły sobie dyskusję, w której aktorka już nie wzięła udziału. Screen w naszej galerii.


Kurdej-Szatan nie wytrzymała i odpowiedziała złośliwej internautce

Kurdej-Szatan nie wytrzymała i odpowiedziała złośliwej internautce

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Apoloniusz pisze:

  Przestała dawać w TVP to zaczęła dawać w TVN. ……….. komentarze.

 • Arleta pisze:

  Zostawcie juz ta Baske w spokoju,Wy to dopiero bluznicie,kazdy niech sadzi wedlug Siebie,trzeba byc naprawde bezmyslnym,zeby jezdzic tak po innej osobie.

 • Gość pisze:

  Te spiecie w oczach już się wszystkim przejadło. Culebrytka od siedmiu boleści

 • Nergal pisze:

  Szatan zwykła szmata, ale pochodzenia ukrainskie zobowiązuje.

 • Ok pisze:

  W TV Nienawiść jest jej miejsce tam wszyscy po jednych pieniądzach .Teraz w „wolnych mediach” może szczekać co chce.Prosta jak świński ogon, jak po pijaku pierdoli takie rzeczy to idaje d..y na lewo i prawo. To taki kawałek materiału do mycia podłogi.

  • GośćAdam pisze:

   Wywalić ją na Białoruś niech nie wraca za obrazę Polskiego Munduru i Polskiego żołnierza

 • Lukasz anglel pisze:

  Witam , powiem krótko , czytam te wszystkie wpisy , stwierdzam ze ludzie nie macie serc, litości , i nie jesteście tylko banda krytykujących ludzi , bez serc , ciekawe czy wy zawsze jesteście idealni ( jestem z panią i zaznania murem ) proszę nie czytać tych zawistnych jadem wpisów , ci ludzie powinni iść do spowiedzi amen🥺

  • Nergal pisze:

   Znaczy ona może pluć jadem o to super, może pluć wyzywać, obrażać. Każdy kto jej odpowie w ten sam sposób,ma się leczyć. Weź się pierdolnij w głupi cymbał, jesteście głupi szmaty obydwoje.

  • Dorka @ pisze:

   Za pieniądze zrobiła by wszystko zero honoru może dzieci jednak nie pójdą w ślady mamy dziwię się mężowi że to toleruje chyba że jest taki jak ona bez honoru

  • Na bani pisze:

   Chopie, Otrzeźwiej…. i potem pisz. Bo literki ci się pier×Olą

 • Gość pisze:

  Ta kobieta nie ma honoru kultury po prostu beznadzieja czy ona tego nie rozumie że wszyscy mają jej dosyć jesteś fałszywa i latasz z telewizji do telewizji szkoda słów to taki typ człowieka który nic nie rozumie

  • Dorka @ pisze:

   Za pieniądze zrobiła by wszystko zero honoru może dzieci jednak nie pójdą w ślady mamy dziwię się mężowi że to toleruje chyba że jest taki jak ona bez honoru

 • Jasio pisze:

  Ma parcie na szkło . Celebrytka od siedmiu boleści . Do prawdziwej pracy nich się weźmie z której jest pożytek dla innych a nie głupie seriale i reklamy.

 • Gość Grażyna M. Pozdrawiam cieplutko 🌹 pisze:

  To by się skończyło rozwodem……. Niestety nie pasowali do siebie…….. Wszystkim i Pani Agusia niech będzie jak chce tylko szczęśliwą , Sobie obraz Państwu życzę……. Miłych i wspaniałych spokojnych świąt Bożego Narodzenia 🌲🎍😘

 • Gość pisze:

  Pani Basiu wesołych świąt życzę, głową do góry

 • Gość z daleka pisze:

  Pijaczka i awarturnica udaje że jest inteliligentna ale jakoś jej to nie wychodzi.

 • Krysia gość pisze:

  Jedno jest pewne. Pani Basi trudno będzie odnowić swój wizerunek miłej i kulturalnej osoby. Taki smród ciągnie się miesiącami. Pozdrawiam

  • Gość pisze:

   Patrząc na to co działo i dzieje się na granicy miała odwagę 💪

  • Gośćmafr pisze:

   Chybaa latami

  • Słodki do bólu pisze:

   Szkoda mi was, co tu piszecie…Zjebani jesteście wszyscy, jak teraz Polska i polityka. Zastanówcie się dwa razy co piszecie, bo jak to czytam to odnoszę wrażenie, że mam doczynienia w tym kraju z samymi debilami…bez wyjątku! Wale up people!!!