Barbara Kurdej-Szatan skomentowała odejście z TVP! Jak dalej widzi swoją karierę?

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Kurski

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Kurski

Barbara Kurdej-Szatan nie poprowadzi jesienią muzycznych programów w TVP. Aktorka kilka dni temu dowiedziała się, że nie będzie miała przedłużonego kontaktu i musi ten fakt zaakceptować. Co gwiazda zamierza zrobić teraz? 

Barbara Kurdej-Szatan ostatnich dni nie może zaliczyć do najszczęśliwszych. Aktorka dowiedziała się bowiem, że nie poprowadzi najnowszych sezonów The Voice emitowanych w telewizyjnej Dwójce. Dlaczego tak się stało? Stacja tłumaczy to obawą przed znudzeniem się aktorki wśród widzów:

Oferta programów rozrywkowych wymaga niezbędnej dynamiki. Dbamy o to, by zaskakiwać i intrygować naszych widzów, ale także myślimy o ich przyzwyczajeniach. Zmiany w programach mają na celu utrzymanie dotychczasowych odbiorców oraz przyciąganie nowych widzów. Dotyczy to również kwestii obsady prowadzącyCh. Panią Kurdej-Szatan nadal można oglądać w serialach, a w przyszłości mamy nadzieję, że będzie obecna również w innych produkcjach TVP – czytamy w dzisiejszych Super Expressie.

Decyzją szefostwa gwiazda na pewno jest zaskoczona, bo widząc jaką sympatią darzą ją ludzie nie spodziewała się, że może się im znudzić. Już kilka tygodni temu reporter Wideoportalu zapytał Basię, co by zrobiła, gdyby sytuacja jaka zdarzyła się  w tym tygodniu miała miejsce. Okazuje się, że seksowna blondynka absolutnie nie martwi się o swoją przyszłość:

Oczywiście, że taka sytuacja może nastąpić. Jestem tego świadoma, ale nie boję się tego, dlatego, że robię dużo różnych rzeczy. Zawsze znajdę pomysł na siebie. Jest dużo różnych projektów i marzeń do spełnienia, których jeszcze nie zrealizowałam. Wtedy będzie w końcu na to czas – tłumaczy.

Żałujecie, że nie zobaczymy Basi w roli gospodyni muzycznego show TVP2? Kto powinien ją zastąpić?

Zobacz: Rozebrana Barbara Kurdej-Szatan pręży opalone ciało na tarasie! Jest luksusowo jak w Dubaju

Zobacz: Seksowna Barbara Kurdej-Szatan pozuje bez bielizny w obiektywie męża! Efekt ich intymnej sesji rozgrzał internautów

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan kolejny raz zaskakuje fryzurą. Fani w tak dużym szoku dawno nie byli


scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

scena z: Barbara Kurdej-Szatan, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Barbara Kurdej-Szatan Instagram

Basia Kurdej-Szatan na pokazie Dawida Wolińskiego

Basia Kurdej-Szatan na pokazie Dawida Wolińskiego

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×