Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan już żałuje udziału w “Tańcu z gwiazdami”! Przy Reni Jusis wypadła blado! “Dopiero sobie uświadomiłam, na co się zgodziłam”

Barbara Kurdej-Szatan, jeszcze nie zaczęła tańczyć w Tańcu z gwiazdami, a już zauważa pierwsze trudności. Zobacz, co takiego jej przeszkadza i jak inni uczestnicy się w tym odnajdują. 

Barbara Kurdej-Szatan zatańczy w nowej edycji programu Taniec z gwiazdami. Aktorka, która już jesienią pojawi się na parkiecie jednego z popularniejszych tanecznych show w Polsce, przygotowuje się do swojego występu. To nie jest jednak takie łatwe zadanie.

Wszystko przez fakt, że kreacja, w której tańczyć będzie Basia, jest bardzo krótka. Gwiazda przekonała się o tym podczas przygotowań do programu. Swoimi wątpliwościami podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. To im wyznała, że boi się, iż na parkiecie odsłoni za dużo:

Założyłam pierwszy raz swój kostium. Sytuacja wygląda tak, dopiero sobie uświadomiłam, w co ja weszłam i na co się zgodziłam. To jest SKĄPY kostium, w którym będę musiała tańczyć i się ruszać. Ech… I będą zbliżenia – przyznała na Instastory.

Na ten moment o problemach z długością strojów milczą pozostali uczestnicy. Niektórzy są nimi zachwyceni. Tak jak Reni Jusis, która wystąpi w nietuzinkowej kreacji, która nawiązuje do płyty artystki Ćma. Odpowiada za nią Malwina Wędzikowska, stylistka programu, która na temat sukni piosenkarki wypowiedziała się na Instagramie:

Potrzeba ogromnej siły i odwagi, żeby wyjść na scenę i poddać się ocenie. Dzisiaj zalaliście mój @instagram falą pozytywnych komentarzy dotyczących moich kostiumów. Bardzo Wam dziękuję. Odważę się, pokazywać Wam więcej swojej pracy podczas tej edycji @tanieczgwiazdami.

Wygląda więc na to, że szykuje się emocjonująca edycja. Oprócz pań, na parkiecie zmierzą się także m.in. Magda Berenda, Rafał Szatan oraz Sandra Kubicka.

Trzymamy kciuki!

Zobacz: Znamy 11 gwiazdę “Tańca z gwiazdami”! Wydał ją jeden Snap na Instagramie!

Zobacz: Polsat za chwilę wyjmie asa z rękawa? Roksana Węgiel o swoim udziale w “Tańcu z gwiazdami”!

Zobacz: Polsat ujawnia coraz mocniejsze nazwiska! W “Tańcu z gwiazdami” zatańczy bardzo znana wokalistka! Reni Jusis ma sporą konkurencję!


Czy lubisz “Taniec z gwiazdami”?

×