Szukaj

Barbara Kurdej-Szatan potrzebuje natychmiastowej pomocy! Rafał Szatan padł ofiarą groźnego Rosjanina!

Rafał Szatan włamanie na Instagram

Mąż Barbary Kurdej-Szatan okradziony

Barbara Kurdej-Szatan zakończyła w sobotę pracę przy najnowszej edycji The Voice of Poland. Zapracowana aktorka może wreszcie chwilę odpocząć w domowym zaciszu, w towarzystwie przystojnego męża Rafała Szatana, z którym ma śliczną córeczkę. Aktorka nie ukrywa, że bardzo lubi media społecznościowe, za pośrednictwem których fani dokładnie wiedzą, co aktualnie dzieje się w jej życiu. Czasami relacje Barbary na Instagramie są tak ekscytujące, że natychmiast stają się hitem internetu.

Tym razem Basia postanowiła podzielić się z fanami bardzo smutną wiadomością. Okazało się, że ktoś się włamał i przejął konto jej małżonka Rafała!

UWAGA! Ktoś się włamał i przejął konto Rafała. Proszę zgłaszajcie jego konto żeby szybciej Instagram zareagował.

Włamał się jakiś Rosjanin ( bo wyskakuje , że zmiana hasła poszła na rosyjski mail) i nie możemy odzyskać konta. Będziemy wdzięczni za pomoc. Co za świństwo! – napisała załamana Basia.

Fani Basi i Rafała natychmiast spełnili prośbę swojej idolki. Konto Rafała zostało przez nich zgłoszone. Internauci sugerują jednak, aby Basia zabezpieczyła odpowiednio swój profil. Dają nawet aktorce fachowe rady, w jaki sposób ma wykonać ten istotny proces.

Basia po chwili zmieniła wpis na nieco inny. Aktorka dodała ostre słowo “Ku..s!”. Pełna treść oświadczenia poniżej:

View this post on Instagram

I niestety . Jakiś rosyjski ( nie zawaham się użyć tego słowa ) KUTAS !!! włamał się na konto Rafała ( wiemy ze rosyjski, bo gdy Rafał próbował odzyskać hasło to byla informacja, że dane zostały wysłane na mail [email protected] :/// ) , połączył Jego maila z innym nowym kontem i wszystko szlag trafił !!!! Wygląda na to, że trudno będzie odzyskać … Jest wściekły i załamany, za dwa dni premiera Jego nowego singla :(((( założył nowe konto … @rafal.szatan_this_is_me – chciałabym mu sprawić przyjemność ! Klikajcie lawinowo !!! ???? niech będzie Was jeszcze więcej niż było !!! A było już ponad 60 tys :((( P.S. Specjalnie Dla Was nasze prywatne foto po wyjściu z 18tki M jak miłość ????

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

A czy wasze konta na Instagramie są odpowiednio zabezpieczone?

Barbara Kurdej-Szatan przyłapana w ostrej erotycznej scenie z przystojnym mężczyzną! To nie jest jej mąż!

Barbara Kurdej-Szatan nie mogła zasnąć w nocy i opublikowała smutny wpis. Dzieje się z nią coś niepokojącego

Piękna siostra Barbary Kurdej-Szatan zrobiła show przed kościołem! Na jej widok ludzie odwracali się z wrażenia!


Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?

×