Szukaj

Czarne chmury nad Barbarą Kurdej-Szatan. Może stracić główne źródło dochodu

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan od lat jest związana z jedną z telefonii komórkowych. Jak donosi informator Na żywo, sieć planuje zakończyć tę współpracę. Co wiadomo na ten temat?

Barbara Kurdej-Szatan aktywnie wspiera Strajk Kobiet. Chociaż protestuje z kanapy, jeden z jej postów był tak dosadny, że Instagram postanowił go ocenzurować. Dzień później dodała zdjęcie, na którym tuli do piersi syna. W opisie podkreśla, że jest myślami z tymi, którzy aktualnie protestują:

PROTESTUJEMY! Jestem całym sercem i myślami ze wszystkimi, którzy wyszli teraz na ulicę. Nie dajmy się tej bandzie! Będziemy walczyć #strajkkobiet #piekłokobiet.

Wpis Basi nie wszystkim się jednak spodobał. Jedna z internautek zarzuciła jej, że udostępniła zdjęcie na pokaz. Aktorka zareagowała i nie przebierała w słowach, o czym pisaliśmy tutaj.

Barbara Kurdej-Szatan straci kontrakt reklamowy?

Nie jest tajemnicą, że Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niedawno kupili nowe mieszkanie w Warszawie. Aktualnie trwają w nim prace remontowe i jeśli wszystko dobrze pójdzie, do końca roku będą mogli się wprowadzić. Aktorka w rozmowie z Fleszem powiedziała, że chociaż to jej mąż naciskał na przeprowadzkę, to ona miała do powiedzenia ostatnie zdanie:

Przeprowadzka to był pomysł Rafała, ale postawiłam jeden warunek: nowe mieszkanie nie może być mniejsze niż nasz dom i obowiązkowo musi mieć piękny widok. Mąż spełnił moje marzenia – mówiła Basia.

Chociaż wydaje się, że w życiu Basi i Rafała wszystko doskonale się układa, tygodnik Na żywo donosi, że nad małżonkami zawisły ciemne chmury. Informator gazety podaje, że Kurdej-Szatan może mieć problem z powrotem do pracy po urlopie macierzyńskim. Podobno w M jak miłość na wątek jej bohaterki nie ma miejsca, a Polsat zrezygnował z kontynuacji W rytmie serca.

Osoba z branży reklamowej podaje, że po siedmiu latach jedna z firm telekomunikacyjnych chce zakończyć z nią współpracę. Gwiazda ponoć podpisała kontrakt jedynie do końca roku:

W branży mówi się, że firma nie przedłuży z nią umowy, bo reklama funkcjonuje na rynku zbyt długo i należy odświeżyć wizerunek marki, zastępując ją kim innym — zdradza ekspert od reklamy.

Tygodnik twierdzi, że dzięki reklamie początkowo na konto Basi wpływało 30 tysięcy złotych rocznie, gdy jednak stała się gwiazdą, ta kwota wzrosła nawet do 150-200 tys. zł. Na ten moment gwiazda nie odniosła się do tych doniesień.


Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - nowe mieszkanie

Barbara Kurdej-Szatan, Rafał Szatan - nowe mieszkanie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×