Szukaj

Znamy imię syna Barbary Kurdej-Szatan. Wybrała je córeczka gwiazdy

Barbara Kurdej-Szatan w pociągu

Barbara Kurdej-Szatan w pociągu

Barbara Kurdej-Szatan już we wrześniu powita na świecie swoje drugie dziecko. Aktorka oficjalnie zdradziła, jakie imię otrzyma jej synek. Będzie bardzo tradycyjnie. 

Barbara Kurdej-Szatan jest już na finiszu ciąży. Aktorka we wrześniu urodzi swoje drugie dziecko. Na początku starała się ukrywać swój odmienny stan. Jednak gdy ciąża wkroczyła w bezpieczny okres, postanowili razem z mężem ogłosić radosną nowinę. Od tamtej pory przyszła mama nie ma zamiaru ukrywać swojej wielkiej radości i chętnie chwali się przed internautami kolejnymi zdjęciami.

Na profilu gwiazdy co chwilę pojawiają się nowe zdjęcia, na których możemy podziwiać sporych rozmiarów brzuszek. Aktorka pomimo zaawansowanego stanu nie rezygnuje z zawodowych aktywności. Bardzo dużo udziela się również na Instagramie i cały czas stara się podtrzymywać kontakt z fanami. Właśnie w social mediach pojawiły się jej kolejne piękne zdjęcia z profesjonalnych sesji ciążowych. Są to kadry zrobione przy okazji wywiadu, którego przyszła mama udzieliła magazynowi Viva.

Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie potwierdziła imię drugiego dziecka

Odkąd Basia wraz z mężem ogłosiła szczęśliwą nowinę, nie ukrywa już wielu szczegółów dotyczących jej odmiennego stanu. W wielu wywiadach chętnie opowiedziała o tym, jak się czuje i jak razem z rodziną przygotowują się do narodzin. Aktorka zdradziła, że termin porodu ma na wrzesień i, że spodziewa się syna. W sieci natychmiast pojawiły się spekulacje na temat imienia, jakie małżeństwo zdecyduje się dać chłopcu. Jakiś czas temu portal Pudelek informował, że będzie to imię bardzo popularne w polskim show-biznesie. Według doniesień chłopiec miał mieć na imię Henryk podobnie jak syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana.

Teraz informacje dotyczące imienia dla syna aktorka oficjalnie potwierdziła w rozmowie z portalem Plotek. Zdradziła ona również, że decyzję dotyczącą wyboru, wraz z mężem pozostawili swojej starszej córce.

Zdradziłam imię, faktycznie chodziło o Henryka, ale my to imię wybraliśmy już w marcu. Potem się okazało, że same Heńki się rodzą. Nasza córka się bardzo buntuje, kiedy wymyślamy inne imię. Ona je wybrała. Będzie Hania i Henio – powiedziała w rozmowie z „Plotkiem”.

Wygląda na to, że w polskim show-biznesie już wkrótce pojawi się kolejny mały Henio. Czy wyrośnie na taką gwiazdę Instagrama, jak jego nieco starszy kolega? Czas pokaże.

 

 


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy

Barbara Kurdej-Szatan na okładce Vivy

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Barbara Kurdej-Szatan w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×