Szukaj

Mąż Barbary Kurdej-Szatan przekazał wiadomości o chrzcinach Henia. Wielu fanów jest rozbitych

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan z synem

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na razie nie chcą ochrzcić syna, Henia. Dlaczego? Jak tłumaczą swoją decyzję?

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan niedawno po raz drugi zostali rodzicami. Powitali na świecie synka, Henia, czym jakiś czas po porodzie pochwalili się w social mediach. Para chętnie publikuje zdjęcia noworodka. Tak jak niedawno, gdy jego mama wsparła Strajk Kobiet.

Kurdej-Szatan dodała fotografię, na której pozuje z przytulonym do niej chłopcem. Chociaż nie może osobiście pojawić się na proteście, w opisie podkreśla, że całym sercem jest z kobietami, które wyszły na ulicę:

PROTESTUJEMY! Jestem całym sercem i myślami ze wszystkimi, którzy wyszli teraz na ulicę. Nie dajmy się tej bandzie! Będziemy walczyć #strajkkobiet #piekłokobiet.

Jej zdjęcie nie spodobało się jednej z internautek. Aktorka nie pozostała obojętna na krytykę i dość dosadnie na nią zareagowała, o czym pisaliśmy tutaj.

Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan na razie nie ochrzczą Henia. Dlaczego?

Chociaż Basia i Rafał niedawno zostali rodzicami, na razie nie planują chrztu Henia. Jak wyznał Szatan w jednym z wywiadów, przez niepewną sytuację w kraju starają się żyć z dnia na dzień:

Na razie odkładamy, bo sytuacja jest jaka jest. Nie wiadomo, co się wydarzy. […] Wszystkie decyzje, które ewentualnie można zakładać z dużym wyprzedzeniem na razie odkładamy i żyjemy tym, co się dzieje tu i teraz — komentował w wywiadzie z Pomponikiem.

Rafał Szatan dodał, że zarówno on, jak i Basia pochodzą z rodzin wierzących. W przyszłości myślą o chrzcie, jednak przez sytuację w kraju się z nim wstrzymują:

Oboje i ja i Basia jesteśmy z rodzin wierzących. Cały czas z tyłu głowy mamy nastawienie, że Hania jest ochrzczona i pewnie Henia też w najbliższym czasie ochrzcimy jak będzie taka możliwość, żeby na spokojnie do tego doszło, to pewnie będziemy o tym myśleć i działać, żeby się wydarzyło. Tak jak mówiłem, zobaczymy.

Mężczyzna dodał też, że nie chcą planować żadnej spektakularnej uroczystości. Marzy im się jednak, by chrzest dziecka świętować w gronie najbliższych. Niektórzy fani małżonków są rozbici, inni doskonale rozumieją tę decyzję. A Wy jakie macie zdanie na ten temat?


Barbara Kurdej-Szatan protestuje z domowej kanapy

Barbara Kurdej-Szatan protestuje z domowej kanapy

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Kuchnia Barbary Kurdej-Szatan

Kuchnia Barbary Kurdej-Szatan

Dodaj komentarz

 • Anastazja pisze:

  zrobią jak chcą

 • blobl pisze:

  Basiu, usuń ten nowotwór z okolicy ucha.

 • Hipo pisze:

  Dobre 😄
  Jestem wege… planuje mięsną uczte… ale tylko w gronie najbliższych…

 • Gość Wanda pisze:

  A ja nie używam słowa – wierzę, nie wierzę. Nie ma w moim życiu tego czasownika. Jest Sacrum – Bóg i jest Profanum: sfera ziemska. Bóg jest ze mną. Nikomu nic do tego, a kościoły, aśramy, zbory i świątynie nie są mi do niczego potrzebna.

 • Gość pisze:

  Jestem wierząca i jestem za aborcją…To sie nazywa rozdwojenie jaźni… Nie wiesz w co wierzysz moja droga…

 • GOSC pisze:

  CHRZEST SWIADCZY O ODDANIU I PRZYNALEZNOSCI DO BOGA. TO JEST NAJWAZNIEJSZE, NIE JAK BEDZIE UBRANE DZIECKO, JAKA BEDIE IMPREZA, ILU BEDZIE GOSCI!!!!! W CHWILACH KRYTYCZNYCH NAWET SIOSTRY W SPITALACH CHRZCZA DZIECI. TO JEST NAJWAZNIEJSZE. IMPREZE MOZNA ZORGANIZOWAC NAWET NA TYSIAC OSOB POZNIEJ. ALE PANSTWO SZATAN TEGO NIE ROZUMIEJA WIDOCZNIE. OBY NIC ZLEGO SIE NIE STALO, BO WTEDY BEDA CHRZCIC W JEDNEJ SEKUNDZIE!!!! TRZEBA POCZYTAC CZYM JEST CHRZEST, CZYM JEST 1 KOMUNIA SW., CZYM JEST SAKRAMENT MALZENSTWA!!!!!! TO NIE SA IMPREZY!!!!!!! TRZEBA TO ZROZUMIEC!!!

 • GoGagaść pisze:

  Nie dajmy się jestem za ,ale ja siedzę w domu a wy strajkujcie.Już któraś z kolei celebrytka rozgrzewa do marszu ale same siedzą w domu.Jak takie bohaterki to niech dzieci zostawią w domu z mężami i same niech wezną udział

 • Gość pisze:

  To jest wyłącznie ich decyzja,po co my mamy się wypowiadać ?

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×