Rozebrana Basia Kurdej-Szatan z przystojnym mężem w romantycznym uniesieniu podczas kąpieli! Córka zrobiła im pikantną fotkę! - galeria
zdjecie 2.0E+83
Znakomicie uchwyciła swoich rodziców

Basia Kurdej-Szatan na Malediwach

Basia Kurdej-Szatan wraz z córką i mężem Rafałem wybrali się na krótkie wakacje na Malediwy. W egzotycznym raju aktorka zrobiła kilka pięknych fotek, ostatnie zdjęcie zrobiła córka aktorki. Zobacz jak dziewczynka uchwyciła swoich rodziców.Początek roku 2019 był dla Barbary Kurdej-Szatan niebywale pracowity. Gwiazda M jak miłość prowadziła bowiem Sylwestra marzeń w Zakopanem, oprócz tego Basia wraz ze swoim mężem Rafałem Szatanem pojawili się już na kilku eventach. Ich grafik noworoczny był bardzo napięty. Nic więc dziwnego, że aktorka postanowiła odpocząć od zgiełku miasta oraz błysku fleszy. Basia Kurdej-Szatan z mężem oraz córką była na krótkich wakacjach w Azji Południowej, na bajkowych Malediwach. Aktorka, mimo swojego urlopu, regularnie wklejała fotorelacje z pięknych plaż, zatem jej fani doskonale wiedzą, co robiła ich idolka nawet na urlopie. Niestety bajkowa podróż gwiazdy TVP dobiegła końca:
Te chwile to już piękne wspomnienia uchwycone przez bardzo zdolnego fotografa - naszą córę będziemy tęsknić a teraz cóż, cali zdrowi i brązowi - lecimy lepić bałwana – napisała Basia.
Do opisu aktorka dołączyła wspaniałe zdjęcie, na którym ubrana w seksowne bikini przytula się do swojego męża Rafała. Takiej romantycznej fotki dawno nie widzieliśmy. Zdjęcie rozebranej Basi wywołało ogromne poruszenie na jej profilu. Fani wyrazili swój zachwyt w licznych komentarzach:
  • Pięknie wyglądacie
  • Ale macie utalentowana córkę
  • Przemiło się na Was patrzy
  • Fotorelacja zachwycająca! Robi wrażenie
  • Piękna z Was para a miłość aż od Was promieniuje
  • Córcia chyba będzie fotografem
Jak wam się podoba fotka zrobiona przez córkę Basi?https://jastrzabpost.pl/newsy/basia-kurdej-szatan-figluje-z-mezem-w-samochodzie-gorace-zdjecia-pary_691521.html https://jastrzabpost.pl/exclusive/barbara-kurdej-szatan-swieta-plany-2018_700972.html https://jastrzabpost.pl/newsy/barbara-kurdej-szatan-pokazala-sie-w-samej-bieliznie-wyglada-swietnie_687367.html

Zobacz także: Rozebrana Basia Kurdej-Szatan z przystojnym mężem w romantycznym uniesieniu podczas kąpieli! Córka zrobiła im pikantną fotkę!
×