Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan wyskoczyły na imprezkę z wódką i kebabem! Oj, działo się

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan na imprezie

Anna Mucha i Barbara Kurdej-Szatan na imprezie

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha wybrały się do Düsseldorfu. Chociaż pojechały tam służbowo, kiedy zakończyły obowiązki, postanowiły wybrać się na miasto. Wyskoczyły na imprezkę. Zobacz zdjęcia.

Barbara Kurdej-Szatan do niedawna była jedną z głównych gwiazd Telewizji Polskiej. Kiedy współpraca niespodziewanie dla fanów aktorki się zakończyła, gwiazda na nudę narzekać nie mogła. W krótkim czasie dołączyła do uczestników Tańca z gwiazdami, w którym zdobywa bardzo wysokie noty. Nadal grywa na deskach teatru.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan nagrała męża od pasa w dół. W internecie burza, gwiazda komentuje: „To pornos już?” [WIDEO]

Barbara Kurdej-Szatan i Anna Mucha wybrały się razem na miasto

Ostatnio Kurdej-Szatan występowała na scenie w Düsseldorfie, gdzie pojawiła jako jedna z gwiazd spektaklu Pikanteria. Tuż obok niej występowała m.in. Anna Mucha, z którą na co dzień Kurdej-Szatan spotyka się na planie serialu M jak miłość

Kiedy występ się zakończył, a panie zeszły ze sceny, postanowiły skorzystać z uroków miasta. Wybrały się więc na kolację do jeden z miejscowych restauracji, które uwieczniły i którym pochwaliły się w sieci.

Kochani w Düsseldorfie jest cudownie. Jesteśmy u Agaty, w jej gwiazdkowej restauracji Michelin. Idziemy zaraz na kebaba, a ja teraz dostałam jeszcze do spróbowania sake – wyznała szczerze roześmiana Mucha.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan przechytrzyła Instagram i zrobiła genialny test. Jej wyniki nie ucieszą użytkowników portalu

Barbara Kudej-Szatan i Anna Mucha na wspólnej imprezie

Barbara Kudej-Szatan i Anna Mucha na wspólnej imprezie w Niemczech. Jak spędzały czas?

Panie w swoim towarzystwie bawiły się znakomicie. By jeszcze bardziej umilić sobie wieczór, sięgnęły po sake, czyli japoński trunek. Szatan nalała koleżance porcję alkoholu. Jak oceniła go Ania?

Niezłe, w sensie przyjemne. Nie jest takie wzdrygające –  przyznała Mucha i oddała kieliszek Basi.

Wygląda więc na to, że panie miały niezapomniany wieczór.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan z ojcem w „Tańcu z gwiazdami”! Pokazała go pierwszy raz i już żałujemy, że nie pozował z nią na okładce „Vivy!”. Jest urodzoną gwiazdą! 


Barbara Kurdej-Szatan imprezuje z Anią Muchą

Barbara Kurdej-Szatan imprezuje z Anią Muchą

Ania Mucha imprezuje z Barbarą Kurdej-Szatan

Ania Mucha imprezuje z Barbarą Kurdej-Szatan

Barbara Kudej-Szatan i Anna Mucha na wspólnej imprezie

Barbara Kudej-Szatan i Anna Mucha na wspólnej imprezie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×