Szukaj

Seksowna Barbara Kurdej-Szatan poszalała sobie na ściance w Gdyni! W swojej kanarkowej kreacji skradła całe show!

Kurdej-Szatan, Gdynia 2018

Barbara Kurdej-Szatan na na festiwalu w Gdyni 2018

Podczas dzisiejszej gali zamykającej 43 festiwal filmowy w Gdyni, pojawiła się cała śmietanka polskiego filmu. Na czerwonym dywanie nie brakowało znanych i cenionych filmowców, producentów, a także wybitnych polskich aktorów. Wśród gwiazd pojawiły się także uwielbiane przez widzów aktorki serialowe. Jedną z nich jest niezaprzeczalnie śliczna Barbara Kurdej-Szatan.

Choć Basia nie zagrała w żadnym filmie festiwalowym, na ściance wyglądała jak prawdziwa gwiazda kina. Urocza aktorka wyraźnie czuje jeszcze lato, zatem pojawiła się w typowo wakacyjnej odsłonie.

Gwiazda M jak miłość miała na sobie zwiewną kanarkową kreację odsłaniającą śliczne ramiona i nogi. Jednak największą atrakcją ubioru Basi był zmysłowy tren, którym gwiazda wywijała na wszystkie strony. Przy okazji swojego show na ściance, Barbara zaprezentowała z wielką gracją swoje nieziemsko zgrabne nogi oraz rozbrajający dziewczęcy uśmiech.

Do kanarkowej sukienki Basia dobrała srebrne szpilki i małą srebrną torebkę.

Pojawienie się Basi na gali było wielką niespodzianką dla jej fanów. Zobaczcie jak wypadła.

Zjawiskowe kreacje gwiazd na finałowej gali festiwalu w Gdyni: Kożuchowska, Rosati, Kurdej-Szatan, Olejnik, Bohosiewicz

Gdynia 2018: Małgorzata Kożuchowska cała w koronkach i pudrowych tiulach na czerwonym dywanie! Szczególnie dół kreacji robi wrażenie


Czy Basia Kurdej-Szatan ma dobry modowy gust?

×