Szukaj

Kurdej-Szatan za miesiąc zostanie mamą. Ostatnie tygodnie uwieczniła na zdjęciu. Efekt sesji robi wrażenie

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie opublikowała zdjęcie z ciążowym brzuszkiem i rozpoczęła oficjalne odliczanie do porodu. Kiedy powita na świecie synka?

Barbara Kurdej-Szatan przez pewien czas ukrywała, że jest w drugiej ciąży. Maskowała krągłości luźniejszymi ubraniami, zdjęcia w social mediach kadrowała tak, by nie było widać jej rosnącego brzucha. Odkąd potwierdziła informację, że spodziewa się dziecka, na ten temat chętnie wypowiada się w wywiadach.

Kurdej-Szatan powita chłopca, dla którego wraz z mężem wybrali tradycyjne imię, o czym gwiazda opowiedziała reporterce Jastrząb Post:

Imię jest polskie, piękne, stare dość, tradycyjne i niestety okazuje się, że jest takich dużo. Trochę mnie to denerwuje. Jak wybraliśmy imię Hania, to wtedy w ogóle imię Hania nie było modne. Były same Zosie, Marysie. Stwierdziłam: „super, Hania jest przepięknym imieniem, jest polskie, jest ładne”. Nagle się okazało, że tego roku urodziły się same Hanie. Teraz jest dokładnie to samo.

Barbara Kurdej-Szatan rozpoczyna ostatni miesiąc ciąży

Barbara jest już na końcówce drugiej ciąży. Rozpoczyna ostatni miesiąc, o czym poinformowała fanów na Instagramie. Dodała nowe zdjęcie, na którym pozuje ze sporych rozmiarów brzuszkiem. W opisie zdradziła, że próbuje wprawić się w nastrój, który towarzyszył jej podczas sesji:

Próbuję odnaleźć w sobie taki spokój i błogość, jakie miałam na tym zdjęciu …. 🙂 pogoda nie sprzyja, został miesiąc … jak się czułyście babeczki w ostatnim miesiącu ? :))) Może poprawicie mi dzisiaj nastrój. Dobrego dnia dla Was!

Internauci w komentarzach trzymają kciuki za szczęśliwe rozwiązanie, komplementują zdjęcie:

  • Basiu to zdjęcie jest prześliczne. Takie jasne, a nie szare. Chociaż szare też byłoby cudne. Ale to zdjęcie jest moim ulubionym ze wszystkich.
  • Pięknie wyglądasz. Ostatni to wymagający czas. Wysyłam moc i dobrą energię.
  • Kwitniesz Basiu. Czuje to samo co Ty. Jeszcze ta pogoda, już wolałam upały.

Czekamy na pierwsze zdjęcie maluszka Basi.


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z gór

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z gór

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×