I wszystko jasne! Barbara Kurdej-Szatan oficjalnie skomentowała doniesienia o drugiej ciąży!

Barbara Kurdej-Szatan ciąża druga

Barbara Kurdej-Szatan ciąża druga

Barbara Kurdej-Szatan o drugiej ciąży

Druga ciąża Barbary Kurdej-Szatan to temat, który powraca na czołówki mediów jak bumerang. Wszystko za sprawą wywiadu dla Vivy!, w którym aktorka jakiś czas temu przyznała, że planuje wkrótce powiększyć swoją rodzinę. O drugim dziecku marzy nie tylko ona, ale także jej mąż Rafał i córeczka Hania. Nic więc dziwnego, że gdy Basia poprowadziła wczorajszy odcinek The Voice of Poland na żywo, widzowie przecierali oczy z niedowierzania.

Kurdej-Szatan na scenie wystąpiła w obcisłej sukience. Cekinowa kreacja podkreśliła jej podejrzanie zaokrąglony brzuszek, który z profilu wskazywał na pierwszy trymestr ciąży. Gdy zgasły światła, a Basia wróciła do swojej garderoby, gdzie zostawiła swój telefon, czekała na nią nie lada niespodzianka. Aktorka pod zdjęciem z planu programu, które opublikowała na Instagramie, mogła przeczytać mnóstwo wpisów z gratulacjami. Internauci byli niemalże pewni, że tuż przed świętami Bożego Narodzenia ich idolka przekaże radosną nowinę, która będzie piękną odpowiedzią na jej ostatnie wyznanie:

Chciałabym po raz drugi zostać mamą. Hania codziennie pyta o to, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Razem z Rafałem chcemy, aby w naszym życiu pojawiła się druga pociecha, więc być może już niebawem to się stanie.

Okazuje się jednak, że fani póki co muszą wstrzymać się z wyrazami serdeczności. Barbara Kurdej-Szatan otwarcie przyznała, że na razie w jej rodzinnym życiu nie szykuje się ciążowa rewolucja, a zdjęcia z nieco większym brzuszkiem to jedynie fałszywy alarm. Aktorka M jak miłość swoim komentarzem w zabawny sposób ucięła dyskusję na temat rzekomej drugiej ciąży:

Że ciąża? Nie! Brzucha nie wciągnęłam albo coś mi odstawało. Jezusie, odchudzać się muszę – zaraz „Chicago” – przyznała Basia.

Czy wy też mieliście przez chwilę wrażenie, że Basia i Rafał wkrótce zostaną rodzicami?

Barbara Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuszek! Jest w drugiej ciąży?! Gratulacjom nie ma końca!

Basia Kurdej-Szatan z głębokim dekoltem pokazała jak figluje z mężem w samochodzie!

Barbara Kurdej-Szatan przyłapana w ostrej erotycznej scenie z przystojnym mężczyzną! To nie jest jej mąż!


Barbara Kurdej-Szatan ma zaokrąglony brzuch

Barbara Kurdej-Szatan ma zaokrąglony brzuch

Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży?

Barbara Kurdej-Szatan w drugiej ciąży?

Basia Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuch, czy to kolejna ciąża w show biznesie

Basia Kurdej-Szatan pokazała zaokrąglony brzuch, czy to kolejna ciąża w show biznesie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×