Szukaj

Ciężarna Kurdej-Szatan zapowiada rychły poród. Urodzi przed terminem, ale to nie jest dla niej największą komplikacją

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan spodziewa się drugiego dziecka. Chociaż termin porodu ma wyznaczony na wrzesień, spodziewa się, że urodzi wcześniej. Kiedy? Czy jest już gotowa na powitanie synka? 

Barbara Kurdej-Szatan nigdy nie ukrywała, że chciałaby mieć drugie dziecko. To utrudniała jej jednak borelioza, z którą zmaga się od lat. Gdy więc na początku roku kolorowa prasa zaczęła plotkować, że gwiazda jest w ciąży, aktorka początkowo nie potwierdzała tych informacji. Dopiero w momencie, kiedy jej brzuszek stał się bardzo dobrze widoczny, wyjawiła, że znów zostanie mamą.

Barbara Kurdej-Szatan o ciąży. Co zdradziła?

Kurdej-Szatan od kilku tygodni chętnie publikuje zdjęcia, na których eksponuje krągłości, udziela wywiadów, w których opowiada o czasie oczekiwania na maleństwo. Wiadomo, że urodzi chłopca, dla którego wraz z mężem Rafałem i córką Hanią wybrali imię Henio. Chociaż termin porodu jest przewidywany na wrzesień, nie jest wykluczone, że urodzi wcześniej:

Mam termin na połowę września, ale mam poczucie, że to się wydarzy wcześniej. Tak czuję! — wyznała Kurdej-Szatan w rozmowie z Super Expressem.

Chociaż gwiazda obstawia, że urodzi przed terminem, nie jest to dla niej największą komplikacją. Basia nie jest jeszcze do końca gotowa na poród. Dopiero niedawno wraz z mężem zaczęli komplementować wyprawkę:

Dopiero wszystko pozamawialiśmy. Jak zwykle na ostatnią chwilę. Nie mamy jeszcze nawet łóżeczka. Zamówiliśmy wszystko w zeszłym tygodniu, więc liczę, że rzeczy zaraz dotrą — dodała aktorka w rozmowie z tabloidem.

Aktorka zdradziła też, że brzuch coraz bardziej jej ciąży:

Jestem w całkiem niezłej formie, chociaż przytyłam sporo. Więcej niż przy pierwszej ciąży. Przytyłam ogólnie, poza brzuszkiem, ale chyba nie ma tragedii. Brzuch coraz bardziej mi ciąży. Obniża się już — podkreśla gwiazda w Super Expressie.

Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie i czekamy na pierwsze zdjęcia Henia!


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z gór

Barbara Kurdej-Szatan pozdrawia z gór

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×