Barbara Kurdej-Szatan nie musi martwić się o pracę. Jedna ze stacji zaproponowała jej własny program. To może być prawdziwy hit!

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan sporo straciła na dodaniu emocjonalnego wpisu w social mediach. Pojawiła się jednak nowa propozycja ze strony jednej stacji. Kto zaproponował jej pracę? W jakim formacie wystąpi gwiazda? To może być prawdziwy hit.

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą niezwykle trudny czas. Aktorka, będąc w wielkich emocjach, dodała na Instagramie wpis dotyczący pracy Strażników Granicznych w pasie objętym stanem wyjątkowym. Jej słowa przepełnione były wulgaryzmami. Wszystko przysporzyło jej mnóstwa problemów. Najpierw na jej profilu na Instagramie wywiązała się gorąca dyskusja z internautami, a później sprawą zainteresowała się nie tylko prokuratura, ale także pracodawcy aktorki.

Gwiazda szybko zdecydowała się na to, aby usunąć wulgaryzmy, ale podkreśliła, że nadal nie podoba jej się zachowanie funkcjonariuszy z nagrania, które opublikowała. Basia dwukrotnie także przeprosiła. Najpierw za swój, język, a później samych Strażników Granicznych. Jako pierwsza do sytuacji związanej z aktorką odniosła się sieć Play, której od wielu lat jest twarzą. Stanowczo odcięli się oni od prezentowanego przez nią  języka.

Barbara Kurdej-Szatan dostanie posadę w Polsacie?

Gwiazda na dłuższy czas postanowiła zrezygnować z publikacji w sieci i usunęła się w cień. Niedawno jednak udzieliła kilku wywiadów, w których odniosła się do całej sytuacji i zamieszania, które narastało wokół jej osoby. Krótko po tym, jak opublikowała swój kontrowersyjny wpis, została zwolniona z TVP, a sam Jacek Kurski poinformował, że nie zobaczymy jej już w serialu M jak Miłość.

Specjaliści od wizerunku nie wróżyli po tym wszystkim Basi dobrej zawodowej passy. Okazuje się jednak, że jedna ze stacji telewizyjnych ma dla niej ciekawą propozycję. Basia wystąpiła ostatnio w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo na antenie Polsatu, wiadomo, że szykuje się także spektakl świąteczny z jej udziałem. Jak dowiedział się Super Express, Nina Terentiew, która jest dyrektorką programową stacji, od zawsze lubiła Kurdej-Szatan i zabiegała o to, by pojawiała się jak najczęściej na antenie Polsatu. Teraz podobno zaproponowała jej nową posadę. Aktorka ma zostać gospodynią nowego show dla gwiazd.

Wiosną Kurdej-Szatan ma poprowadzić zupełnie nowy program rozrywkowy w Polsacie. Format nie jest jeszcze dokładnie znany, ale na korytarzach stacji mówi się, że będzie to show z udziałem gwiazd i celebrytów, a Basia będzie jego gospodynią – zdradza informator tabloidu.

Jeżeli te doniesienia okażą się prawdą, to wygląda na to, że pozycja aktorki w show-biznesie nie ucierpiała na chwilowym kryzysie wizerunkowym. Chcielibyście zobaczyć Barbarę w roli prowadzącej?


Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Nina Terentiew- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Nina Terentiew- Wiosenna ramówka Polsatu 2021

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Barbara Kurdej-Szatan - życzenia imieninowe

Komentarze