Barbara Kurdej-Szatan dostała pierwszą ofertę pracy po aferze. Stawka? Mocno poniżej jej wymagań. „Kredyty same się nie spłacą”

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan wraca do show-biznesu po głośnej aferze. Dostała pierwszą propozycję reklamy. Niestety zgodziła się na dużo mniejsze pieniądze. Jaką stawkę otrzymała?

Barbara Kurdej-Szatan w ostatnim czasie przechodziła kryzys wizerunkowy. Wszystko zaczęło się od wpisu, jaki zamieściła na Instagramie. Był on przepełniony wulgaryzmami, a miało to dla niej opłakane konsekwencje, o których zapewne wówczas nie pomyślała. Wokół tej sytuacji rozpętała się prawdziwa burza. Internauci byli oburzeni, a sprawa trafiła do prokuratury. Od artystki natychmiast odcięła się też sieć Play, która potępiła wulgarny język.

Chociaż postanowiła dwukrotnie przeprosić i usunąć pełen emocji wpis, to i tak nie uniknęła kolejnych problemów. Jednym z nich była natychmiastowa reakcja TVP na to, co się wydarzyło. Jacek Kurski osobiście poinformował o tym, że aktorka straciła pracę w M jak Miłość, gdzie od kilku lat grała jedną z kluczowych postaci.

Kurdej-Szatan nie będzie już więcej premierowo występować w TVP. Ze względu na wcześniej nagrany cykl, ostatni odcinek serialu z jej udziałem wyemitowany zostanie 6.12 br. – napisał na Twitterze.

Barbara Kurdej-Szatan dostała pierwszą propozycję pracy po głośnej aferze

Basia przez jakiś czas nie udzielała się w social mediach. Usunęła się w cień i nie komentowała tego, co się wydarzyło. Dopiero po tym jak ochłonęła, udzieliła kilku wywiadów, w których wyjaśniła, jakie były jej intencje. Medioznawczy bardzo sceptycznie wypowiadali się o dalszej karierze gwiazdy. Nie wróżyli jej nowych kontraktów i tego, że będzie mogła liczyć na ciekawe propozycje pracy.

Okazuje się jednak, że Basia nie może narzekać na brak zajęć. Sama mówiła o nowych projektach, a ostatnio jeden ze współpracowników Krystyny Jandy zdradził, że aktorka widziałaby ją w swoim teatrze. Portal Pudelek dowiedział się także, że gwiazda otrzymała już pierwszą ofertę reklamy. Niestety musiała zgodzić się na dużo mniejszą stawkę.

Basia dostała pierwszą kampanię po aferze. Będzie reklamować biżuterię Mokobelle. Zaproponowano jej 25 tysięcy złotych. Zgodziła się, mimo że kiedyś za taką kampanię wzięłaby co najmniej 70 tysięcy – zdradza źródło portalu.

Informator Pudelka zdradza również, że aktorka planuje się nieco przebranżowić. Aktualnie chce skupić się na social mediach i tutaj zacząć zarabiać dużo większe pieniądze.

Basia zdaje sobie sprawę, że było jej za dużo wszędzie i że wyskakiwała z lodówki. Planuje teraz trochę się wyciszyć w mediach, ale z czegoś żyć trzeba, a kredyty same się nie spłacą. Ma zamiar skupić się głównie na Instagramie, który może stać się najważniejszym źródłem jej zarobku. Kiedyś zarabiała na telewizji i programach, ale te czasy się skończyły – informuje rozmówca portalu.

Trzeba przyznać, że jeśli te informacje są prawdą, to cała afera mocno odbiła się na finansach aktorki. Trzykrotnie mniejsze zarobki na pewno muszą być odczuwalne w domowym budżecie.


Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan dziękuje za wsparcie za

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Krzys pisze:

  Obyś zbankrutowała ścięto

 • Ninoczka pisze:

  Zrywaj się beztalencie kompletne pod most grzać się przy koksowniku szmato antypolska

 • Ninka pisze:

  Zrywaj się beztalencie kompletne pod most grzać się przy koksowniku szmato antypolska

 • Gość pisze:

  Z całego serca życzę ci ruiny finansowej dziw.ko.

 • 4d33 pisze:

  Wielka celebrytka postanowiła polansować się na obrażaniu żołnierzy którzy strzegą naszych granic, by nasze rodziny były bezpieczne. Jedź się lansować w Biełsat sz,ma.to,. Nie tylko ja będę pamiętał co kto mówił i robił w czasie agresji obcego państwa.

 • Gość pisze:

  Powinna wylondowac pod mostem jak pies z butelka taniego belta i chlac tak jak to robi caly czas

 • waldi pisze:

  Nie kupię nic od tej córry.w

 • Gośćwaldi pisze:

  Nie kupię nic od tej*****

 • Gość Maria pisze:

  Też bym tak określiła jak Baśka
  Nie widzicie co się dzieje w naszej ojczyźnie

 • Lobi pisze:

  Biedactwo jak zyc za takie grosze moze na trasie wiecej zarobi kretynka

 • GośćTom H. pisze:

  Każdą reklamę z tą kobietą omijam szerokim łukiem.

 • Różnica? pisze:

  Bulwersuje was aktorka,poniosła konsekwencje i to wielkie.A jakie poniósł Poseł PIS Mejza,
  Dziś głosował . Ae niemoralne prowadzenie interesów Was nie oburza??

 • MYSZ pisze:

  Ten blond pustak ma nadal pokazywac się ludziom?nigdy niczego nie kupie,nie obejrze jesl bedzie reklamować to ta kret….! Za 25tys!!?? Biedna Basia i jej kredyty spier….. z Polski !!!

 • Gość pisze:

  Jest okropna i nigdy nie poznała ciężkiej pracy

 • Gazowane_mleko pisze:

  Czyli co….. wezmę kredyt na lambo aventador i też mam płakać w mediach że mnie nie stać na raty kredytu? 15 tyś… sorry, ale ludzie za taką kasę żyją 6 miesięcy mając dwoje dzieci na utrzymaniu i żonę, która tymi dziećmi przecież musi się zająć. Także nie płakać, przy układaniu kostki brukowej jest dużo pracy, o pracy przy tokarce, lub frezarce nawet nie wspoiminam.

 • Gość pisze:

  25 tys to kilka miesięcy pracy normalnego obywatela,który też ma kredyty, wydatki, rodzinę na utrzymaniu, często wykonując dużo cięższą pracę niż ona. I nie jęczy…. Ale Niektórym ciągle mało. Coz, trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów.

 • Gośćeliza pisze:

  Chciałabym bardzo, aby moja złość minęła na Szatanowa,ale nie potrafię! Jest BESZCZELNA w dalszym ciągu i najgorsze jest to, ze wszystkich obwinia tylko dla siebie znajduje wytłumaczenie .Pani Beacie Kozidrak już po mały zapominam winę.Kobieta się przyznała, nie oczernia innych za to,co zrobiła i ..nie rozdmuchuje sprawy A Baśka walczy PO TRUPACH!!!…bo nabrała kredytów . NIE TEDY DRODA PANNO KURDEJ SZATAN.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×