Szukaj

Kurdej-Szatan pokazała rozkoszne zdjęcie z synkiem. Henio skończył 4. miesiąc. Internauci wiedzą, do kogo jest podobny

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie podzieliła się nowym zdjęciem z Heniem. Chłopiec właśnie skończył czwarty miesiąc. Internauci są oczarowani.

Barbara Kurdej-Szatan w zeszłym roku dołączyła do grona mam. Powitała na świecie synka, dla którego wraz z mężem Rafałem Szatanem, wybrali imię Henryk. Aktorka nie zdecydowała się na długi urlop macierzyński. Lada moment zagości na planie M jak miłośćgdzie będzie towarzyszyć jej synek. Gwiazda wynegocjowała bardzo komfortowe warunki pracy:

Wciąż karmię, dlatego produkcja zadbała, żebyśmy mieli komfortowe warunki i swój kamper. Na początku będę miała tylko kilka dni zdjęciowych, ale o pomoc w codziennych obowiązkach poproszę moją mamę — komentowała w wywiadzie dla Party.

Joasia Chodakowska, w którą wciela się aktorka, wróci z Francji. Jej powrót będzie sporym szokiem dla pozostałych bohaterów serialu. O tym, co się wydarzy w nowych odcinkach M jak miłość piszemy tutaj.

Barbara Kurdej-Szatan świętuje czwarty miesiąc synka

Kurdej-Szatan stara się łączyć pracę z wychowywaniem dzieci (oprócz Henryka ma też córkę Hanię), których zdjęcia co jakiś czas pojawiają się na Instagramie. Gwiazda nie ukrywa ich twarzy, wręcz przeciwnie, udostępnia urocze fotografie zrobione w domowym zaciszu.

Tak jak w środę, gdy Basia podzieliła się nowym zdjęciem z Heniem. Chłopczyk pozuje wprost do kamery, szeroko uśmiecha się do zdjęcia. Tuż obok niego znajduje się dumna mama, na której twarzy także gości zadowolenie. Aktorka zdradziła w opisie, że jest to już czwarty miesiąc, w którym ma przy sobie ukochanego synka:

4 miesiące wspólnej radochy 😀

Internauci w komentarzach piszą, że maluszek jest bardzo podobny do znanej mamy. Część z nich uważa, że wyglądają jak dwie krople wody:

  • No Henio cały Ty. Aniołek śmieszek, urocze jest to zdjęcie. Bardzo mi się podoba.
  • Jaki do mamusi podobny. Cały Ty!
  • Ale już duży. Słodziak. Przepiękne jest to zdjęcie.

Trudno się nie zgodzić z tymi wpisami. Chłopiec jest niemal tak samo uroczy, jak jego mama.


Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z Heniem

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Rafał Szatan i Basia Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Barbara Kurdej-Szatan z synem z Heniem

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×