Barbara Kurdej-Szatan będzie pomagać Straży Granicznej. Na antenie „DDTVN” złożyła poważną deklarację

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan nadal żywo interesuje się tym, co dzieje się na polsko-białoruskiej granicy. Aktorka zapowiedziała pomoc dla Straży Granicznej. Z inicjatywą rusza od połowy stycznia. Jakie wsparcie im okaże?

Barbara Kurdej-Szatan ma za sobą dosyć spory skandal związany z wpisem w mediach społecznościowych. Aktorka odniosła się w nim do pracy Straży Granicznej. Zamieściła ona nagranie z polsko-białoruskiej granicy, które opatrzyła serią wulgaryzmów i epitetów skierowanych do funkcjonariuszy. Wokół tego rozpętała się prawdziwa burza. Internauci nie zostawili na niej suchej nitki, a sprawa obiła się także o wyższe szczeble. Złożono zawiadomienie do prokuratury, a gwiazda musiała pożegnać się z pracą w serialu M jak Miłość. Zaledwie w kilka godzin podjęto decyzję o zwolnieniu jej z TVP.

Przez jakiś czas nie udzielała się mediach i zniknęła też z Instagrama. Dwukrotnie też zdecydowała się przeprosić za to, jakiego języka użyła i podkreśliła, że ma ogromny szacunek do munduru, a jej wpis dotyczył tylko jednej konkretnej sytuacji, którą można było zobaczyć na wspomnianym nagraniu.

Barbara Kurdej-Szatan będzie pomagać Straży Granicznej

Basia po tym, jak emocje wokół jej osoby nieco ucichły zaczęła udzielać pierwszych wywiadów i znowu pojawia się na salonach. Nie brakuje jej też na ekranach telewizorów. Znowu ma ręce pełne pracy. Chociaż medioznawcy nie wróżyli jej dobrze po tym, co się stało, to okazuje się, że ma ona grono wiernych fanów, którzy nie mają zamiaru się od niej odwrócić.

Dzisiejszego ranka Basia była gościem Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce pojawiła się po to, aby prowadzącym, czyli Marcinowi Prokopowi i Dorocie Wellman opowiedzieć, o tym, jaka fala hejtu spotkała ją w ciągu ostatnich tygodni. Z ulubienicy widzów stała się bowiem jednym z największych wrogów.

Basia nie tylko opowiedziała, jak czuła się w ostatnich tygodniach, ale też podkreśliła, że nadal interesuje się sytuacją na granicy. Współpracuje ona z różnymi fundacjami, które zajmują się tym drażliwym tematem. Udało jej się stanąć na nogi dzięki pomocy innych.

Fala dobra spłynęła i to mnie podniosło – mówiła na antenie.

Aktorka te pozytywne emocje postanowiła przerodzić w coś dobrego i przydatnego na wschodniej granicy. Z kilkoma fundacjami ustaliła, że z pomocy, którą zaoferują, będą mogli skorzystać migranci, osoby mieszkające w pasie przygranicznym i sama Straż Graniczna. W połowie stycznia ma zostać uruchomiony specjalny numer telefonu, a wymienione grupy społeczne będą mogły skontaktować się z wybranymi specjalistami w tym uzyskać pomoc psychologiczną. Co myślicie o tej inicjatywie, w którą zaangażowała się aktorka?


Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Barbara Kurdej-Szatan

Komentarze

 • Gość. pisze:

  Naprawdę, niech ona na trochę chociaż zniknie. Kiedyś była mi obojętna, ale od czasu gdy dała się poznać jako osoba wulgarna i prostacka- nie lubię jej.

 • GośćT.B. pisze:

  Szkoda czasu, by mówić o tej kobiecie.Niech już zniknie i przesłanie się wypowiadać. Nie chcę jej oglądać i słuchać. Pustostan próbuje ratować swój wizerunek.

 • 666 pisze:

  Super komentarz

 • yano pisze:

  A już miałem nadzieję, że pojedzie na granicę i będzie np. pomagać w stołówce wojskowej. Jednak cały czas chodzi tylko o utracony hajs.

 • CCN UKSW pisze:

  Mowa nienawiści leje się w komentarzach. Czy Sztuczna Inteligencja nie jest w stanie tego odrzucić?

 • Iwka pisze:

  Ludzie myślcie trochę?? Nie zrozumieliście tej kobiety w ogóle… Ile jeszcze tego hejtu na nią wylejecie?? Żyjcie i dajcie żyć innym. I niech pierwszy rzuci kamieniem…..

 • Gość Karol pisze:

  Teraz chce pomagać bezczelna,za to co powiedziała o naszych żołnierzach i straży granicznej,Nienawidzę jej

 • Gość pisze:

  m e n da z falszywym nibyusmiechem, sobie pomagaj psychologicznie , zrozumiesz …. albo i nie

 • Gość pisze:

  nikt nie oczekuje od ciebie jakiejkolwiek pomocy , znikaj i nie peszkadzaj i to już wystarczy. Brzydzę się tobą

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×